Tužka v ruce po hooodně dlouhý době :D

Založil chrtesek, 14 Srpen, 2008, 18:23:21

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

chrtesek

14 Srpen, 2008, 18:23:21 Naposled upraveno: 14 Srpen, 2008, 23:57:57 od chrtesek
Nikdy jsem neuměl malovat a vždycky jsem chtěl, protože mě baví si čmárat v hodinách  :'(

A když jsem teď viděl v Poradně knížky od Tobiho, řek jsem si, že se naučím. Můžu se z toho naučit kreslit? Nebo je prostě umět kreslit dar?  rofl

Hned (jakožto pravidelný čtenář XXX komiksů  8-) ) jsem musel vyzkoušet ženský a v češtině tam jedna byla  :P

ble  :P

někde jsou prsa totálně odlišný, křivý a tak...někde má nohy jak kentaur...A teď pro extrémně skvěle vidící borce, kdo pozná to, co je tučně (fixou) uděláno dostane velikej balíček hašlereK!!!  rofl
http://rapidshare.com/users/WIV3Y3
mé překlady - Heslo : Chrtesek

Transcomx isn't about being who's better, its about acceptance and friends

DevCageR

tezko rict.... kdyz si to nikdy nepiloval, nemuzes vedet jestli to neumis.... kazdopadne bez urcity davky talentu se neobejdes. bez toho to proste nejde, ani kdyby ses rozemlel v mlejnku na maso.
Muzes se sice naucit urcity veci (v tomhle pripade urcity anatomicky vlastnosti) nebo si zapamatovat urcity obrazky a pak je napodobovat, podobne jakos to udelal o hodine. Ale to neni to pravy orechovy. Pokud se budes umet divat, pozorovat a pak to prenaset na papir, casem i bez toho, ze bys pouzil nauceny obrazky, ale dokazal vyprodukovat urcitou figuralni pózu sam od sebe a zaroven to bude vypadat k svetu... pak se da rict, ze umis nejakym zpusobem kreslit. A v tom teprv bude videt, jestli mas ten potrebnej talent... nebo alespon dar. Zatim ale nic moc  :D
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Kocour

Pokud chceš umět špičkově kreslit, musíš mít talent... Pokud chceš kreslit tak, jako kreslí někteří autoři vtipů, xxx komiksů nebo on-line komiksů a stripů, kdy se počítá spíš nápad a scénář, než kresba, stačí ti jen cvičit a cvičit...

Na náčrtcích je vidět, že tužku už si někdy držel ;) - do teď se mi sice nedaří identifikovat co je to v tom kruhu ;) , ale kdyby sis takto zkoušel každý den trochu, za rok už dáš slušnej erotickej komiks, lepší než leckterý malíř, co tady od něj v xxx sekci něco máme... Zatím bych to ale do světa moc nevypouštěl :)

DevCageR

Citace od: Toebiash v 14 Srpen, 2008, 21:38:38
do teď se mi sice nedaří identifikovat co je to v tom kruhu ;)

Mam takovy zly tuseni, ze je to podprda s kozama, ale fakt si nejsem jistej.
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Davko

Citace od: DevCageR v 14 Srpen, 2008, 21:42:18
Citace od: Toebiash v 14 Srpen, 2008, 21:38:38
do teď se mi sice nedaří identifikovat co je to v tom kruhu ;)

Mam takovy zly tuseni, ze je to podprda s kozama, ale fakt si nejsem jistej.

Podle mně ses trefil...
Redaktor, překladatel, učitel, komentátor, moderátor, radiátor. Přezdívku "Profesor" nemám nadarmo.
Co mám na svědomí

Kocour

Taky sem to na to tipoval :) - Rozuzlení do celé situace může vnést až Chrtesek :)

chrtesek

Zblízka to tak vůbec nevypadá, ale zdálky trošku... maj to být kalhotky ze spodního pohledu, na boku stehna  rofl

Kocour

Héj, chci se na to podívat znovu, ale už nevidím odkaz v prvním příspěvku... Že ty nás chceš ochudit o ten pohled a nechat si to jen pro sebe! :)

chrtesek

Citace od: Toebiash v 15 Srpen, 2008, 10:20:16
Héj, chci se na to podívat znovu, ale už nevidím odkaz v prvním příspěvku... Že ty nás chceš ochudit o ten pohled a nechat si to jen pro sebe! :)

Já chtěl ušetřit na hašlerkách  rofl

http://img95.imageshack.us/img95/5149/skenovat0004ok4.jpg

Kocour

Tak teda ty kalhotky tam vidím jen když si představím, že jsou navlečené na něčem, co právě uteklo chlapcům z laborky B.P.R.D. ve válce s žabami :)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář