Akihabara skončila

Založil Duncan Idaho, 05 Červenec, 2020, 18:50:35

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

Občanku ne. Věk je jenom číslo: #loli :D
Kdybych se chtěl odvolávat na zkušenost tak vytáhnu anime list :D
Tím bych zaflexil více :D

Botanick

Citace od: Rhaegar v 07 Červenec, 2020, 17:55:44Botanick: Tak nemáš koukat na romantická melodramata pro dívky protože já jsem tohle v amine fakt nikdy nezažil  :--

Když tohohle je plný one piece, alchemist, code geass, claymore a bůh ví co ještě, ale je pravda, že já vytáhl z paměti něco co jsem před cca 15 lety sledovat a zkusil to vidět znova, takže to rozhodně nemůže být nějakým komentářem žánru :)
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

Duncan Idaho

CitaceKdyby to někomu nedošlo tak celou tuhle výměnu jsem schválně přehrával a tlačil na pilu. Způsob vyjadřování byl jedna velká nadsázka a neztotožňuji se s ním.
Taky. Téměř. ;)  Tééééměř 8-)  8-) Už mi ta žilka hezky naskakovala.
Ale jsem rád, že v roce 2020 se lidé ......škádlí (?) kvůli anime a neslibují si kudlou do pajšlu, protože Klaus je přeci lepší než Zeman a kdo to nevidí, měl by pojít. Jsme kultivovanější, než naši fotrové.
]

Ale samozřejmě jsem měl pravdu já :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P

Rhaegar

Citace od: Rhaegar v 07 Červenec, 2020, 17:55:44Kdyby to někomu nedošlo tak celou tuhle výměnu jsem schválně přehrával a tlačil na pilu. Způsob vyjadřování byl jedna velká nadsázka a neztotožňuji se s ním. Duncan odpověděl lehce v tomto stylu a mě přišlo zábavné se toho chytit. Za obsahem toho co jsem řekl si, ale bez výjimky stojím.
Nevytrhávej citaci z kontextu! :D
A samozřejmě, že jsem vyhrál já. Jak mohl vyhrát někdo kdo do diskuze přinesl jen to že anime je velký špatný? >:(

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář