100+1 scifi povídek "Zlatého věku"

Založil nob321ody, 28 Červen, 2020, 15:18:11

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

ikarie 1990-2011
https://webshare.cz/#/file/L5NWCP1oBv/i-zip
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

quetzalogg

Tak, teď už bych se definitivně potřeboval naklonovat. --poz  :-))  :-//  :-))  --poz

Jergon

Prosím, až se dostanete k Ikarii 9/99 a k povídce 'Jedni druhých břemena neste' tak zapečetit policejní páskou a v žádném případě se nepokoušet číst! Za ten písofšit se stydím ještě dneska... :'(  :-[
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Rell

....no tak špatné to nebude, když jsi za to tenkrát dostal tuším i cenu IKAROS....  rofl

...ale je pravda, že i já mám občas cukání některá svá starší díla nejraději z netu vymazat.....no ale to už asi patří k vývoji...někdy mi přijdou i kresby rok staré z kterých jsem byl nadšený, už prostě mimo...:D

jose28

Děkuji za povídky z Ikarií. Na čtení románů nemám čas a tak tohle se mi bude hodit na vyplnění volných chvilek.
 --poz  :-//  :-//  :-//
Měl jsem toho kdysi doma hromadu, ale dům, byť vypadá veliký, není nafukovací  F:/ .

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář