Můj pes

Založil Nemo54, 26 Březen, 2020, 13:53:17

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Nemo54

Ahoj všichni, bohužel mi dne 11.3.2020 umřel můl 11-letý Jack russell terier Ben.
Bez psa jsem to vydržel 4 dny
a teď mám tuhle potvůrku, francouzský buldoček jménem Nelly, která mi teď zabírá všechen volný čas, takže knížky budu asi dávat trošku pomaleji

Nemo  --poz

Skleróza je krásná nemoc. Nebolí a každý den se dozvím něco nového.
Poděkovat - to není práce, to je slušnost!

zdenda

sysel

quetzalogg

Jo, pamatuju si to taky. Nepejskaři to nepochopí, ale tohle člověk obrečí a bolí to úplně stejně, jako když umře člověk. Naštěstí novej psí kamarád se dá sehnat o něco snadněji, než člověčí.

Nemo, na tyhle buldočky strašně zabírají ženské! Testováno na lidech  --poz

Killingjoke

Smutné a veselé zároveň! Já ten pocit dobře znám, můj Jorkšír, taky jménem Ben, shodou okolností zemřel 10. března  :'(  :'(  :'(
Tři dny jsme všichni brečeli a pak si objednali nového kamaráda. Teď jen čekáme, kdy už bude dost starý, abychom si ho mohli vyzvednout. Snad brzy. Ona je to asi nejlepší varianta, než aby se člověk trápil, je dobré dát svou lásku dalšímu zvířátku.  --poz  --poz  --poz

sackettboy

chlapi vy ste ako holky, tie tiez maju vascinou do troch dni noveho chlapa  rofl  ;D

Killingjoke

sackettboy: Něco na tom bude!  --poz  --poz  --poz  Ale ono se říká, že v každém chlapovi je kus ženské, ne?  rofl  rofl  rofl

Michiv

Nemo,

jsem zvědavej, kdo koho zvládne, ale držím Ti palce a doporučuji cvičák...
 :D
MICHIV

xVEGANx

Citace od: Killingjoke v 26 Březen, 2020, 18:11:21Smutné a veselé zároveň! Já ten pocit dobře znám, můj Jorkšír, taky jménem Ben, shodou okolností zemřel 10. března  :'(  :'(  :'(
Tři dny jsme všichni brečeli a pak si objednali nového kamaráda. Teď jen čekáme, kdy už bude dost starý, abychom si ho mohli vyzvednout. Snad brzy. Ona je to asi nejlepší varianta, než aby se člověk trápil, je dobré dát svou lásku dalšímu zvířátku.  --poz  --poz  --poz
Tak nevim, ale nebylo by lepsi vzit si psa z utulku? Kdyz muj prvni pes z utulku umrel, vzal jsem si ze slovenskyho utulku novou obludu, ktera ted chrni vedle na sedacce.
Psu, ktery cekaji na lasku je vic nez dost, bohuzel.
Kdyz vidim videa na YT, ze je tam pes, kterej je v utulku treba tretinu zivota, to je smutny.

Killingjoke

27 Březen, 2020, 07:08:43 #9 Naposled upraveno: 27 Březen, 2020, 07:15:11 od Killingjoke
xVEGANx: Asi jo. Ale v tomhle budu kokot. Prostě věřím, že ten malý vydrží dýl. Nehledě na to, že mám ještě křížence borderky/ohaře, kterému je skoro 14 let, ač na to nevypadá. Teď se vedle mě, stejně jako u tebe, válí na gauči. Vzít si staršího psa si momentálně nedokážu představit, ač bych ty pesany měl rád doma všechny!!! :)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář