Můj pes

Založil Nemo54, 26 Březen, 2020, 13:53:17

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

xVEGANx

Ja tu svoji bral, kdyz ji bylo odhadem tri roky, mam ji desatej rok a porad je to stejnej zivel. Je to triceti kilovej mix pitbulla a stafforda :D

Jergon

Já s tímhle taknějak počítal předběžně, nechce se mi to řešit v té nejtěžší chvíli, až pejsek umře. Mám 13létého westíka, zatím je víceméně v pohodě, doufám, že ještě pár let vydrží - ale už od loňska mám dalšího, kterého jsem koupil jako štěně a teď je mu rok. Však dám nějaký čas klidně dva naráz... :)
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Botanick

Já kdybych chtěl psa jen abych měl psa, tak jdu stoprocentně do útulku. Ale když má člověk konkrétní představu o tom co od toho psa chce, tak je lepší jít za chovatelem, ideálně za nějakým, kterého dobře zná a byl se tam podívat víckrát než jednou, aby to nebyla nějaká množírna.
Užívej, u nás má tyhle potvory každá druhá sousedka a je to peklo :D (ale spíše vinou sousedek než psů)
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

vn

Pevné nervy Nemo. Už máš ruce poškrábané jako feťák?

quetzalogg

Já nevím chlapi, ale u nás v rodině je buldoček, a to je úplný zlatíčko. Fakt je, že s ním panička chodila na cvičák, nechala si poradit od kynologa, takže ten pejsek nerostl jako dříví v lese. Jedinej problém byl sehnat pro nej náhubek (pro případ, že by se s ním cestovalo busem či vlakem).

Nebojte, dostal černou verzi, ne takovouhle gayskou  :D

Nemo54

Jo, ruce skoro ani necejtím, ale už začíná poslouchat - Ke mně, sedni, a podobné povely už docela zvládá, a moje nervy zatím taky  rofl
Skleróza je krásná nemoc. Nebolí a každý den se dozvím něco nového.
Poděkovat - to není práce, to je slušnost!

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář