Koronavir

Založil vn, 12 Březen, 2020, 00:08:10

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

vn

Souhlasím s "panem Q". Člověk prostě musí počítat s tím, že to není "jestli" ale "kdy" nemoc dostane a doufat, že u něho bude průběh lehký (nebo, že ji překonal a ani si nevšiml  ;)  ;) ).

Druhý pohled je ten profesionální. Je potřeba, aby počty nemocných nebyly naráz tak "katastrofické" jako v Itálii, protože to by ani naše i tak nepříliš personálně silné zdravotnictví neustálo. Můžeme si nechat vyrobit a koupit roušky, obleky, ventilátory nebo i další lůžky. Personál si ale vyrobit neumíme. a právě kvůli němu je potřeba, aby nemocných nebylo až příliš.

Holmwood

a ja myslel, že tu sa prekladá a neriešia podvody :D

quetzalogg

Citace od: Holmwood v 05 Duben, 2020, 21:56:55a ja myslel, že tu sa prekladá a neriešia podvody :D

Ale překládá, ty jsi neviděl dnešní úrodu od zdejších borců? Tohle je jen topic založenej proto, abychom se měli kde vyblejt  ;D

Wrai

Teba tu rok každý zháňal, tak ty máš čo dobiehať...my si môžeme aj takéto diskusie dovoliť.

sackettboy

Citace od: Holmwood v 05 Duben, 2020, 21:56:55ja myslel, že tu sa prekladá a neriešia podvody

žije, Ježiš Holmwood žije, Ježiš Holm žije, všetci ľudia veria, Ježíš Holm žije :-D

xVEGANx

Citace od: Holmwood v 05 Duben, 2020, 21:56:55a ja myslel, že tu sa prekladá a neriešia podvody :D
Kde se flakas, ty lumpe??? :D

Spacecore

06 Duben, 2020, 11:52:35 #166 Naposled upraveno: 06 Duben, 2020, 12:02:46 od Spacecore
No, já se zas radši stáhnu z diskuze, nemám dost energie tady obhajovat nějaký názory a pohledy na věc.

Každopádně test probíhal dobře, v Olomouci ve fakultce to dělají studenti. Slečna, co mě odebírala to dělala dobře, bylo to nepříjemné fakt vteřinku a čekal jsem to horší. Napíšu Vám sem pak výsledek.

magik

Ja som niekde uprostred, ani nie som nejak extra opatrna, ani to cele neberiem na lahku vahu.

A trochu mi odlahlo po precitani tohto:
Citace od: undefinedhttps://chilli.today/sk/blog/a5znFKD?fbclid=IwAR3ziJWTK3RmTqDF566aols7fYx94Vw3whxxPmv2w7LCJZwfs-AROL2pdX0

Ak by fakt bola pravda, ze na priebeh ochorenia maju vplyv aj geny, tak u nas taliansky scenar ozaj nehrozi.

sackettboy

quetzalogg

Citace od: magik v 06 Duben, 2020, 23:36:08Ja som niekde uprostred, ani nie som nejak extra opatrna, ani to cele neberiem na lahku vahu.

A trochu mi odlahlo po precitani tohto:
Ak by fakt bola pravda, ze na priebeh ochorenia maju vplyv aj geny, tak u nas taliansky scenar ozaj nehrozi.

Já to taky na lehkou váhu neberu. Ale odmítám z ohrožení nákazou na bůhvíjak dlouhou dobu udělat alfu i omegu svého života, odmítám ze své opatrnosti dělat divadýlko pro celý svět, odmítám se stresovat víc, než je nezbytně nutné (protože stres, jak známo, otvírá vrátka nemocem dokořán).

Ten článek, co jsi postla, je mimořádně zajímavý (i když si ho budu muset přečíst několikrát, abych mu jakž takž porozuměl :D ).

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář