Koronavir

Založil vn, 12 Březen, 2020, 00:08:10

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Botanick

Počet nakažených je číslo s nulovou výpovědní hodnotou, důležité je vztáhnout to na počet otestovaných! (Dále pak počet obyvatel, hustotu zalidnění, mezinárodní dopravu atp.) Člověk pak zjistí, že na tom jižní Amerika a Afrika jsou stejně špatně jako ostatní.
A zároveň mu dojde, že v ČR se žádné zázraky nekonají
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

quetzalogg

Právě, já se divím, že se tím nikdo nějak chladně, statisticky nezabývá.

Samozřejmě, vyhýbám se teď v příbuzenstvu babičkám apod., ale jinak mám čím dál větší pocit, že celá tahle mánie je strašně přemrštěný divadlo. Po ulicích se plouží mátohy s rouškama, ale běda, kdybych si tu roušku na skoro liduprázdný ulici stáhnul - hned se v okně najde nějaká bába Dymáková, která žhaví drát na policajty. Když se na FB podělím o fotky z procházky do přírody, tak mě akorát sprdnou, že mám sedět doma na prdeli. Pražáci a jiní lufťáci se chtějí před tím blázincem schovat na svých chalupách, ale u nás v pohraničí se najde fůra hysterek, co by jim nejradši spálili/y chalupu, protože "vy z tý zamořený Prahy nám to sem přitáhnete", ale druhej den ti samí lidi pendlujou za prací do Německa (teda až do včera).

Ach jo, a přitom je tak krásný počasí, už by se dalo sedět na terase hospůdky....

Wrai

Hlavne ta neistota ked mas ten soplik a kaslik...inokedy len mavnes rukou vsak nadcha, teraz sa sledujes ako debil a v hlave ti behaju najhorsie scenare.

Botanick

Já mám chronický kašel, takže jsem momentálně v tramvajích velice oblíben :D
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

sackettboy

jmaky

Cedule na. Pohřební službě.  NEPANIKARTE NA VŠECHNY SE DOSTANE!
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Taťka Tuleň

Asterix v Itálii, rok 2017... Tomu se říká vizionář...
Moje překlady: Lady Spitfire, Wunderwaffen, Arctica, Hercule, 20 000 století pod mořem, Orbital, Merlin, Opuštění, Questor, 9 tygrů, Univerne, Médea, Spynest, Petr Pan, Podivuhodná cesta, Prométheus, Zeměpis Marsu, Golden Cup, Karavana, Planetka, James Bond, Templář, 365 samurajů, Hlubina, Den D, Koba, Blake a Mortimer, Androidi, Valerian a Laureline...

Wrai

Nedavno si sa pytal na Indiu akurat som videl video ako tam policajti mlatia ludi trstenicami a davaju im robit kliky za to ze porusuju zakaz vychadzania.

sackettboy

Citace od: Wrai v 27 Březen, 2020, 12:00:22davaju im robit kliky

aspon si zlepsia kondicku a vybuduju si G.I. Joes :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář