Koronavir

Založil vn, 12 Březen, 2020, 00:08:10

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rell

Sakra, tak to je hodně smutná zpráva....  :( 

Juan Gimenez byl fakt "pán umělec"....

RIP jeho památce....

dominic.west

Tak rok 2020 mal byť podľa francúzskeho ministerstva kultúry rokom BD  :'(  :'(

Namiesto toho nám umierajú autori jeden po druhom. V záplave zlých správ som zabudol na Françoisa Dermauta ktorý bol autorom skvelej série http://www.kocogel.info/index.php?topic=12462.0
Zomrel 20. marca RIP maestro

Moje preklady: Luxley Vae Victis! Okko Komančé Dlhý John Silver ... a iné

vn

Spacecore

No mě zítra čeká povinně nařízený odběr a test od hygieny, jelikož jsem se v pondělí účastnil porady v práci, kde seděla kolegyně, u níž se potvrdil koronavirus. ::) Jsem nasranej, porada měla být formou skypu nebo zoomu, nebo tak, všichni jsem souhlasili, jenže šéfová je prostě lehkovážný ignorant a tak teď všichni jdeme na testy. Já teda seděl v masce 3M s několika filtry, s rukavicemi nejdále od nakažené a po týdnu nemám já ani manželka žádné příznaky, každopádně jsem nasranej. Víte, že jsem dost pošuk a víceméně sem proto ani nepíšu, protože bych byl za toho "panikáře", ale to je to co mě sere. Dodržuju vše, co můžu, byl jsem venku za poslední tři týdny 5x a to pokaždé na nákupu v masce, následně jsem nechal kompletně vše oblečení v izolaci na tři dny, dal si sprchu a tak dokola a přesto jsem teď kvůli demenci a ignoranství ohrožen já a hlavně moje manželka, která trpí na slabou imunitu a co dva měsíce bere antibiotika... Tak Vám sem zítra napíšu výsledek, pokud vás to bude zajímat.

Wrai

Nie je to náhodou tak, že test je účinný až po 14 dňoch? Ak ideš po týždni, tak by hrozilo, že by ti vyšiel test negatívne aj keby si mal koronavírus, nie?

sackettboy

Citace od: Spacecore v 05 Duben, 2020, 15:42:26a tak teď všichni jdeme na testy

a sak bud rad, aspon budes mat istotu nie? :-D

Botanick

Navíc když vyhraješ tak i imunitu a pak budeš moci v klidu chodit ven atp.
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

Spacecore

Já vím, jsem rád, že to budu mít rozseknutý, případně získaná imunita je dobrý bonus, zvlášť pokud bychom byli bezpříznakoví. Ale sere mě ten PRINCIP, že kvůli ignorantství ostatních se já, který to bere stoprocentně vážně dostává chtě nechtě do nepříjemné situace.

Test na protilátky je učinný po 14ti dnech. Normálně ti to zjistí snad už po 24 hodinách.

Volal mi pán z hygieny, chválil moc mj přístup, nařídil mi dvou týdenní karanténu a když jsem mu říkal, jak chráněný jsem byl na té poradě, tak si pro sebe zamumlal "hmm, tak uvidíme jak ten test výjde U VÁS".. takže jsem zvědav na rozdíl mezi mnou a jimi no.

Botanick

Jak to vlastně probíhá? Dělají jeden a při pozitivním výsledku druhý nebo rovnou víc? Protože ta chybovost těch testů není malá
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

jmaky

Omlouvám se,  nepatří to sem ale tady to žije jako v noci u popelnic.  Mám prosbu ohledně dekódování filmu.  Některé starší rarity mám v xvid ale nová  televize Samsung se rozhodla na formát dlabat.  Rád bych konvertovat ty filmy na nový formát.  Co hledám je aby byl jednoduchý jako já a srozumitelný jako vy.  Chci zachovat velikost ne aby mi vypadl desetinasobek,  jako byl můj poslední pokus s Adobe convertor...  Děkuji za rady.  Bacilum zdar,  zdar,  zdar.
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář