Pomoc hlasování anketa - fotbalová osobnost

Založil seeker666, 23 Listopad, 2019, 21:57:09

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

seeker666

Zdravím kolegové,
pokud by Vás to nepohoršovalo, poprosil bych o hlasová v anketě " Rozhodněte, kdo se stane Osobností amatérského fotbalu 2019 v Plzeňském kraji". V anketě figuruje můj dlouholetý kamarád, který si myslím výhru zaslouží. Ale to je samozřejmě jen můj subjektivní dojem.

Odkaz na anketu:
kód:
https://rokycansky.denik.cz/fotbal_region/rozhodnete-kdo-se-stane-osobnosti-amaterskeho-fotbalu-2019-v-plzenskem-kraji-20191118.html

Komu dát hlas: Pavel Komanec

Jak hlasovat: Lze přidat jeden hlas / hodina...takže pokud občas vzpomenete, klidně přidávejte hlas opakovaně

Pokud by někoho tato prosba pohoršovala, prosím smazat.
Díky moc za případné hlasy, Seeky.

While there is tea, there is hope.

seeker666

Díky moc. Ráno to vypadalo vyrovnaně, teď protikandidát zapnul dvojité turbo  rofl

seeker666

Tak teď jsem se dozvěděl, že se dá hlasovat pokoutně. Stačí použít mobilní data na mobilu a před každým hlasováním přejít krátce do režimu letadlo  rofl  Takhle jde hlasovat do bezvedomi :-) Na co lidé nepřijdou.

Wrai

seeker666

Mno, teď už se mi to hlasování hnusí. Stala se z toho přestřelka, kdy tam každou minutu přiletí desítky hlasů. Hrůza.

Wrai

Kto má viac kamošov na facebooku vyhrá...nechápem, prečo urobili takéto hlasovanie, stačilo 1 človek = 1 hlas.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář