Jak stahovat z Uložto zcela zdarma neomezenou rychlostí

Založil Rell, 15 Květen, 2019, 20:44:04

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

CitaceOdmena je v tomto prípade 151GB kreditu, ktoré môžeš využiť na sťahovanie z ulož.to plnou rýchlosťou.

Aháááá...informácia, ktorá mi chýbala. Díky

Rell

08 Červen, 2019, 21:53:51 #11 Naposled upraveno: 08 Červen, 2019, 21:59:30 od Rell
to Rhaegar:

No u torrentů mě nejvíc se**  ta živost a aktivita "seederů" když je soubor nový, bomba....ale bohužel po roce či dvou již je občas sdílení na nule a to nemluvím o souborech např. 2-3 roky starých.
Prostě torrent využívám okrajově a většinou na novinky...

Na stahování využívám spíše share weby či cloud uložiště...u těch mám jistotu, že je některý odkaz alespoň funkční i 5 či více let...či ho někdo pravidelně obnovuje...

Jako ty se nechceš patlat s nahráváním na uložto, tak zase já nechci sáhodlouze sdílet či vytvářet torrenty, plus nejsem závislý na programu a OS...stahovat mohu odevšad...
On má každý způsob pro a proti.

V tomto mi kdysi nejvíce vyhovoval DC++ v době největšího rozkvětu, kdy zde bylo miliony uživatelů, stačilo stáhnout klienta nasdílet pár souborů a mohlo se jet...žádná registrace,hlídání ratia, platby atd.

p.s...ale je taky pravda, že mimo Webshare už nikde kredit také neplatím ( a zde jen občas...když je akce)...vybírám si většinou free a rychle share-cloud weby...Mega, Zippyshare, Google disk atd.

Rell

15 Červen, 2019, 03:25:43 #12 Naposled upraveno: 15 Červen, 2019, 03:36:11 od Rell
Info pro Rhaegara:

Tak jsem si toho všiml až teď...protože se z uložto moc neodhlašuji....
Free rapid downloader a Uložto už můžeš používat úplně bez problému....
....konečně po 4 letech Uložto zrušilo CAPTCHA (Opisování kódu pro pomalé stahování)!!!   :--
(Platí to od května.)

Kocour

Uložto nic nerušilo, captcha tam je pořád, oni to jen chlapci z Freerapidu vždycky po čase obejdou... Minule to vydrželo dva roky až do letošního února. Pak jim trvalo delší dobu, než to obešli, podařilo se právě až začátkem května a minulý týden to Ulož.to znovu změnilo ;)

Rell

16 Červen, 2019, 11:05:59 #14 Naposled upraveno: 16 Červen, 2019, 11:38:28 od Rell
...ale zrušilo, zkoušel jsem si různé soubory z Uložto stáhnout i jako nepřihlášený uživatel z PC i mobilu....schválně si to zkus také... :D
viz i příspěvek Uložto na Facebooku z 5.5.2019....

...otázkou je jak je to s omezením různých "free Rapidu" atd. to jsem bohužel ještě nezkoušel....

Update: ...tak i FreeRapid (v.0.9u4) funguje, jen je třeba aktualizovat pluginy. :--
Jen pro free download je rychlost kolem 180 kB/s....
   >:(

p.s. ona je spíš otázka jak to u Uložto dlouho vydrží, to zrušení udělali kvůli narozeninám...a samozřejmě reklamě, než kvůli uživatelům, co si budeme povídat... ;D

sackettboy

ja som vcera tahal vsetky ulozto komiksy z minulych tyzdnov a captcha som az na jeden vypisoval vsade

Rell

No asi to funguje zatím u nových souboru, co se nahráli nedávno...(asi od 5.5.19)

Např. nová Dračí krev 10 jde stáhnout bez kódu, ale u starší Dračí krve 9 už kód opisovat musíš....no zas to udělali polovičatě... :o

Rhaegar

16 Červen, 2019, 19:46:01 #17 Naposled upraveno: 16 Červen, 2019, 19:53:56 od Rhaegar
U někde jsem to tam četl a záleží na dvou věcech, Datu nahrání (čím starší tím pravděpodobněji bez kódu) a velikosti souboru (čím menší tím větší šance, že to bude bez kódu).

PS: Dle mého názoru to není polovičaté, ale je to myšleno třeba když si člověk chce stáhnout přiložené titulky nebo fotku něčího nahého dítěte na chorvatské dovolené tak aby nemusel opisovat kód jak opičák když na sotva 1 MB souboru stejnak žádný kredit netrhnou. 

Rell

16 Červen, 2019, 20:36:05 #18 Naposled upraveno: 19 Červen, 2019, 10:03:50 od Rell
...no nevím, asi máš pravdu, leč Uložto to uplatňuje někdy dost chaoticky...

Mé poznatky jsou zatím takové:

1/ většinou jsou bez kódu soubory max. do 100MB (ale někdy fungují i soubory nad 200MB).
2/ neplatí to vždy...asi se to spíše aplikuje přednostně na ty novější...např. ta Dračí krev 5 ač má jen 79MB a kód požaduje ,ale novější dračí krev 10 má 94MB a kód nechce...

p.s.  u těch titulků a fotek...to až tak moc neplatí...zatím jsem narazil na srt titulky i starší a vždy to po mě kód chtělo a to mají jen 46kB, u obrázků úplně to samé...:-\

Wrai

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář