Jak stahovat z Uložto zcela zdarma neomezenou rychlostí

Založil Rell, 15 Květen, 2019, 20:44:04

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rell

15 Květen, 2019, 20:44:04 Naposled upraveno: 08 Červen, 2019, 21:28:56 od Rell
Jak stahovat z Uložto zcela zdarma neomezenou rychlostí.

,,Předem tento návod je určen pro nováčky na webu...ty ostřílení to samozřejmě znají..."
,,Také je to už trochu na pomezí warezu, takže kdo tyto aktivity nevyznává, neměl by číst dál..."

Pokud jako uživatel masivně stahujete filmy a hry, tento návod pro vás také nebude.
Pro tento účel je lepší koupit si neomezený kredit např. na Webshare v akci na celý rok...

U Uložto funguje, jako u mnoha ostatních ,,share webů" odměna za stažení souborů registrovanými uživateli.
Není to zde jako jinde ve formě bodů (Webshare) či formou odměny v kč (Sdilej, Fastshare atd.), ale za každý stažený soubor se uživateli připíše 20% procent ze staženého souboru přímo na účet v podobě MB/GB (musí ho ale stáhnout jiný registrovaný uživatel).

Aby jste toho dosáhli, musíte splnit jen pár podmínek:

1) Registrovat se na Uložto (není nutno kupovat kredit).
2) Přejít na svoje nastavení (kliknout na svůj nick nahoře...a jít na předposlední položku z menu)

3) V nastavení aktivovat Partnerský program Uploader a následně dát Nastavit (uložit).

4) Po té již stačí na hlavní stránce nahrát pár souborů...např. filmů či software...
Při nahrávání je potřeba nechat soubory veřejné (položka ,,Pro veřejnost"), nemusí se nikam dávat odkaz...mám tu zkušenost, že populární soubory si uživatelé ve vyhledávání najdou rychle sami a sníží se riziko vymazání...

Samozřejmě se vyplatí nahrávat např. filmy či software, které je populární a má co největší velikost...(nechat normální název...žádné zkratky).

Malý příklad...takto jsem 14.4.19 nahrál 12 souborů (software a video s průměrnou velikostí 1,4 GB) a do 14.5.19...tedy za měsíc se mi už připsal kredit v hodnotě 151 GB...

p.s. nedoporučuji nahrávat na web software s crackem atd...Antivir ho brzy odhalí a soubor je automaticky mazán...
...plus je dobré jednou za čas soubory obměnit, zamezíte tím poklesu výnosů z odměny za kredit (stažitelnost souborů zjistíte ve Statistiky-Nejstahovanější soubory, které byly nahrány).

majordomus

07 Červen, 2019, 23:01:24 #1 Naposled upraveno: 07 Červen, 2019, 23:03:51 od majordomus
Moc díky za návod, vyzkoušeno a fakt to funguje. --poz  --poz  --poz

p.s. typ pro ostatní, na ulozto jsem nahrál 5 dílů nejmenovaného katastrofického seriálu z prostředí SSSR a na účet se mi za 4 dny připsalo 130 GB.

Rell

...tím "nejmenovaným seriálem" myslíš samozřejmě ten co začíná na CH či Č.... rofl

Ale pozor, zjistil jsem, že když mi daný soubor dosáhne určité odměny např. seroš cca 350MB...(máš z něj 20%) a dosáhneš např. odměny 30GB tak mi ho Uloz-to samo smázne...asi nějaké pravidlo či hlídací robot.

Ale je zajímavé, že nahrát jde bez omezení zase znovu... ;)

Rhaegar

Rell

A on to ještě někdo používá?
Já osobně jsem to využival naposled před 10 - 15 lety, tehdy bylo internetové připojení pomalé a torrenty toho taky moc z cz nenabízely....

Ale jestli ti jde o ulozto a freerapid, tak tě zklamu..tuším od roku 2015 to ulozto tak zkazilo,že kontrolní kód při free stahování musíš zadávat neustálé...

Rhaegar

Myslím free rapid downloader.
https://wordrider.net/freerapid/
Pořád si myslím, že je to ten nejlepší způsob jak stáhnout něco z uložta bez toho abych si musel koupit kredit.
Sice opíšu kód, ale pak mám jistotu, že se mi to dotáhne, protože ať se stane cokoliv tak FRD na stahování vždy naváže. A navíc můžu stahovat spoustu souborů najednou.

Tvůj způsob je možná dobrý pro tebe protože stejně archivuješ komiksy tak máš ten kredit k dobru, ale pro mě je to práce navíc abych stáhl z piratebay nové avengers nahrál je na ulož.to, pak počkal aby mi za to naběhl kredit a pak si teprve stáhnout film co není nikde jinde k dostání.
To to mám přes FRD 100x

Wrai

Ja sa vrátim k podstate...čo je teda vlastne tá odmena? Navýšenie úložiska, za každý nahratý súbor sa zvýši kapacita tvojho účtu v Gigabajtoch?

Trip

Citace od: Rell v 15 Květen, 2019, 20:44:04Malý příklad...takto jsem 14.4.19 nahrál 12 souborů (software a video s průměrnou velikostí 1,4 GB) a do 14.5.19...tedy za měsíc se mi už připsal kredit v hodnotě 151 GB...

Odmena je v tomto prípade 151GB kreditu, ktoré môžeš využiť na sťahovanie z ulož.to plnou rýchlosťou.
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

Rell

Citace od: Rhaegar v 08 Červen, 2019, 13:45:27Myslím free rapid downloader.
https://wordrider.net/freerapid/
Pořád si myslím, že je to ten nejlepší způsob jak stáhnout něco z uložta bez toho abych si musel koupit kredit.
Sice opíšu kód, ale pak mám jistotu, že se mi to dotáhne, protože ať se stane cokoliv tak FRD na stahování vždy naváže. A navíc můžu stahovat spoustu souborů najednou.

Tvůj způsob je možná dobrý pro tebe protože stejně archivuješ komiksy tak máš ten kredit k dobru, ale pro mě je to práce navíc abych stáhl z piratebay nové avengers nahrál je na ulož.to, pak počkal aby mi za to naběhl kredit a pak si teprve stáhnout film co není nikde jinde k dostání.
To to mám přes FRD 100x

Vím o jaký program se jedná...jen mě v dnešní době tolika možnosti a rychlého netu udivuje, že se ještě využívá...
A k těm programům..nikdo tě nenutí tam dávat pirátské verze....já mám dost giga i  z ISO souborů offico Linuxu či Windows....

Rhaegar

08 Červen, 2019, 16:57:15 #9 Naposled upraveno: 08 Červen, 2019, 17:09:53 od Rhaegar
Tak využívám, ale jen velmi okrajově. Já stahuji z torrentů a na uložtu stahuji buď věci co nejsou nikde jinde k sehnání nebo třeba na typicky české věci jako třeba e-kmihy nebo dneska jsem stahoval audioknihu metra 2035.

A jinak je mi jasné, že to nemusí být nutně ilegální věci. Ale pořád je musím někde stáhnout následně nahrát a pak z toho získat ten kredit. Přijde mi lepší prostě nechat běžet FRD a nechat to stáhnout a mezitím dělat něco jiného.

Mě naopak zaráží, že se někdo babrá s kreditem na uložto. To je podle mě přežitek. Já si pamatuji kdy jsem stáhl game of thrones (ještě to byxla první série) nahrál tam titulky a ještě jsem uměle zvýšil velikost souboru a měl jsem taky kreditu dost. Dneska už mi to nestojí ani za tuhle drobnou námahu :D

EDIT: Ono můžete dělat více věcí např. stáhnout pomocí FRD věci z archivu české televize nebo Primy a nahrát je na uložto a taky je spousta lidí co si to stáhne...

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář