Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 19:29:54

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rell

A uvažuje se vůbec o nějaké variantě pokračování Rebels...?
To byl zrovna jeden z mála seriálů ze světa SW co jsem si hodně oblíbil....

Wrai

13 Červenec, 2020, 22:46:50 #371 Naposled upraveno: 13 Červenec, 2020, 23:28:12 od Wrai
Najhorúcejší kandidát na ďalší animák: Ezra a Thrawn a ich dobrodružstvo v Neznámych oblastiach, bolo niekoľko leakov, niekoľko nezávislých náznakov od tvorcov a iných...nie je nereálne, že by na tom nepracovali, akurát ešte to neohlásili a nie sú relevantné zdroje, ktoré by to doposiaľ potvrdzovali...

Rhaegar

Jenom ještě k té bad batch. Já chápu tu pointu toho příběhu, že na caminu se chvají jako nacističtí doktoři. Tzn klonují. Snaží se vytvořit co nejlepší odrůdy klonů a některé experimenty dopadají špatně (myslím že se jich pak zbavují) a ty z Bad Batch nechali sloužit jenom z milosti. A pak také chtěli poukázat na ten rozkaz 66 a že něco v není v pořádku.
Problém je, že tohle nám bylo předtím stejnak ukázáno 100x.
A jakože parta blbečků s rozdílnýnmi skilly půjde v každém díle dělat nějakou diverzní akci? To je jak z 90. videohry. Fakt se modlím aby mě překvapili.

To i rebelové jsou lepší. Ten konec je tak otevřený, že k pokračování vybízí, ale s tím bordelem co u Myšáka panuje těžko odhadnout co kutí.

Jen taková perlička. jeden insider tvrdí, že hledají herce pro Thrawna do hraného projektu. To zní cool :)

Wrai

Doktorka Aphra audiobook ukážka:

https://www.starwars.com/news/doctor-aphra-an-audiobook-original-exclusive-excerpt

Rhaegar

Bude překlad audioknihy?
Chchi aby jsi hrál Aphru :DDDD

Wrai

No co raz viac sa trend uberá k nadabovanym komiksom, tak mozno za 10-15 rokov budes pocut moj hlas tu na kocogely

Rell

14 Červenec, 2020, 01:31:51 #376 Naposled upraveno: 14 Červenec, 2020, 01:36:23 od Rell
No osobně si myslím, že je to trochu slepá kolej....a když ne tak spíš doplněk ke comicsu...
Něco jako audiokniha ke klasické knize...
Sice se tyto audio-comics snaží prorazit už pár roků, ale zatím žádná sláva...
(a hlavně nevím kdo to namlouvá, ale z 90 procent ty hlasy prostě u hodně audio-comicsů vůbec nesedí....)

Ono totiž nic nenahradí to, když si ve své hlavě ke comicsu dotváříš ty hlasy sám...(takto napsané to zní, že jsem schizofrenik  rofl )....

Rhaegar

https://prekladyher.eu/preklady/star-wars-jedi-fallen-order.758/download?version=1699Pro ty kdo to ještě nemají třikrát dohrané nebo chtějí lepší porozumění je tu čeština pro Jedi Fallen Orfer. A Farflame je opravdu dobrý překladatel. Za jeho češtiny bych dal ruku do ohně :)

Wrai

Chcem vidieť video ukážku a terminológiu.

quetzalogg

No vždyť to máš na té stránce  :) . Teda není tam žádnej slovníček použité terminologie, ale tvrdí, že se drželi kánonu.
Asi to konečně nainstaluju.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář