Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 19:29:54

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Tá stránka sa mi nepáčila, tak som ju hneď zavrel.

Wrai

Wrai

https://mega.nz/file/iR0Xxapa#Yluk_u_OWjnEhIyFRLy843mOEDhekKEG8Rhhmg8wsis

Rhaegar

Jenom co to mění, že SWtOR jde na steam vždyťu už je to free to play od té doby co to existuje.
Jo možná vlastně vím. Není to tím, že si to nikdo nekupuje tak to šoupnou steam kde mohou potencionalně někoho ulovit i přes to, že polovinu schramstne (nebo kolik maj marži) steam?

Wrai

22 Červenec, 2020, 22:27:36 #385 Naposled upraveno: 22 Červenec, 2020, 22:39:15 od Wrai
Prvý gameplay! Škoda, že to nie 3rd person...ako výhľad z TIE fighter kokpitu mi dosť vadí.

Wrai

Taika Waititi píše scenár k ďalšiemu SW filmu, ale tie sa kvôli korone o rok posunuli, takže až v roku 2023 príde ďalší film do kín.

quetzalogg

Citace od: Wrai v 22 Červenec, 2020, 22:27:36Prvý gameplay! Škoda, že to nie 3rd person...ako výhľad z TIE fighter kokpitu mi dosť vadí.

V preview ve Score psali, že je to zaprvé proto, že tvůrci chtějí být věrní původní sérii X-Wing vs. Tie Fighter, a zadruhé proto, "aby měli všichni virtuální piloti v multiplayeru stejnou výchozí pozici a nikdo nebyl zvýhodněn".

Což moc nepobírám - kdyby byly na všech platformách volitelné možnosti výhledu, tak by si každý vybral sobě nejvíc vyhovující. Kde je v tom nějaká nespravedlnost? U automobilových závodních her tohle přece nikdo neřeší, každý se může koukat přes volant nebo přes zadek auta, jak chce.

Wrai

Asi práve kvôli tej autentičnosti, ale neviem či si na to zvyknem.

Wrai

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář