Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 19:29:54

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

kony83

Nevím nevím, ta pasáž na konci, ze které vyplynulo, že půjde o 5 pilotů vs. 5 pilotů (alespoň já to tak chápu, ale dá se to asi vyložit i jinak), já v tom nevidím Wing Commanderovský simulátor, ale spíš arkádu ve stylu World of Warplanes ve Star Wars kabátu.

Wrai

https://www.ign.com/articles/star-wars-squadrons-release-date-details-trailer-multiplayer

Wrai

Prvýkrát po 21 rokoch sa nebude konať Star Wars Celebration, tá mala byť tento rok v lete ... ďalšia sa bude konať až v roku 2022:

Wrai

Dobre tak teda čo je v hre?

- možno pokračovanie animáku Rebels
- možno spin-off animáku The Clone Wars
- možno seriál s Ahsokou
- možno seriál s Thrawnom

Rhaegar

Gameplay Star Wars Squdrons
Konečně informuji o něčem dříve než Wrai ;D

Wrai

No ano, ale musis sem prist o poltretej rano, aby si mohol.

Mne to ako arkadovka nepripada.

kony83

Tak čistá arkáda to není, ale kde to je na pomyslné ose mezi simulátorem a arkádou se teprve uvidí. Přece jenom jsem tam například viděl něco, co by mohlo (ale nemuselo) být autoaim.

Hrál jsem X-Wing, TIE Fighter a X-Wing vs. TIE Fighter, takže mi to v traileru ukázané škatulkování připadá podezřelé. Ano, TIE Bomber i Y-Wing jsou bombardéry, s tím souhlasím, ale každý jiný, TIE Bomber je křehký a vydrží jen pár zásahů (a přežívá hlavně díky chytré konstrukci, díky které je obtížné se do něj trefit), zatímco Y-Wing má silné štíty a vydrží toho víc i bez nich. A říkat, že TIE Interceptor je imperiální ekvivalent A-Wingu, je koledovat si o upálení za kacířství.

Wrai

20 Červen, 2020, 23:14:53 #358 Naposled upraveno: 20 Červen, 2020, 23:46:25 od Wrai
Som milovník dizajnu, ale so svetelnými mečmi by sa nemalo experimentovať a terajšie sú už stropom, myslím, že dokiaľ fakt dobre neodôvodnia netradičný dizajn, mali by sa držať starého-zlatého dizajnu a zaoblená čepeľ plazmy, laseru, nie je niečo by malo existovať.

Nadchádzajúca kniha Star Wars: Dark Legends

Wrai

Dáko nevidím plány na vydávanie SW komiksov v ČR... čo sa to deje? Narušila korona vydávanie? Tuším, že posledne vyšiel Darth Maul.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář