Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 19:29:54

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

Já nevím, ale já z toho nejsem nijak nadšen. Nedokážu to zatím vysvětlit, ale moc se mi to nelíbí. Když už tak bych jí rád viděl jenom jako vedlejší postavu. Jednu dvě epizody a pak jí zase nechat odpočívat... 

Rhaegar

Je to rok staré takže to možná bylo, ale i tak fajn. Krásná to doba kdy šikovný člověk se správnám softem PC dokáže udělat takhle solidní animaci... Stejně jako ten Thrwn co jsem ho sem házel.

Rhaegar

Nerdi? Hlavně asi Wraii... Měl bych otázečku...
Nevíte jaký měl Lucas vliv na budouvání Legends univerza a popř. nějaké materiály ke šťourání? Já narážím jen na samé protichůdné informace. Jednou slyším, že nikdy nečetl jedinou Legends knihu a vůbec ho to nezajímá, ale na fruhou stránku zase někdo říká, že mu bylo vše odesíláno ke schvalování a on aktivně rozhodoval o tom co v tam bude a nebude.
Takže fakt nevím...

Wrai

Lucas = len filmy.

Citace"I don't read that stuff. I haven't read any of the novels. I don't know anything about that world. That's a different world than my world. But I do try to keep it consistent. The way I do it now is they have a Star Wars Encyclopedia. So if I come up with a name or something else, I look it up and see if it has already been used. When I said [other people] could make their own Star Wars stories, we decided that, like Star Trek, we would have two universes: My universe and then this other one. They try to make their universe as consistent with mine as possible, but obviously they get enthusiastic and want to go off in other directions."

Rhaegar

OK díky, ale pak tu máš takové věci, že např. říkal co si v NJO mohou dovolit tzn. zabít žvejkala, ale už né Luka nebo Leiu atd. Takže nějakým způsobem o tom věděl a podílel se, ale asi nijak zvlášť do hloubky...

Wrai

Wrai

Rhaegar

Nevím kam to hodit takže asi nejlépe sem.

Zatoužil jsem znovu vidět Clona Wars z roku 2003 od geniálního animátora Tartakovského a byl celkem oříšek to sehnat. Nejenže to má stejné jméno jako ten 3D seriál, ale navíc to vyšlo jen v TV a na DVD. Takže jsem na netu nalezl upscale z DVD na 1080p. Sice někteří audiofilové tvrdí, že "čistý" rip z DVD je lepší (a já víceméně souhlasím), ale lepší než nic. Zase je to mnohem lepší než nějaké 576p x 320p. To už mi přijde ten upscale menší zlo. 

https://drive.google.com/open?id=1TkguGKoBgLJz7SeWXOfJrkbYd7Cqf1U5
Snad se to bude někomu hodit :)

Wrai

Pár koncept artov z High Republic:

-tá posledná vyzerá ako tá sestra zo súčasného príbehu v The Clone Wars

quetzalogg

03 Duben, 2020, 17:28:55 #309 Naposled upraveno: 03 Duben, 2020, 17:37:56 od quetzalogg
Citace od: Rhaegar v 31 Březen, 2020, 16:03:00Takže jsem na netu nalezl upscale z DVD na 1080p. Sice někteří audiofilové tvrdí, že "čistý" rip z DVD je lepší (a já víceméně souhlasím), ale lepší než nic. Zase je to mnohem lepší než nějaké 576p x 320p. To už mi přijde ten upscale menší zlo. 

Jestli jsem tě správně pochopil, tak ten DVD rip jsi nesehnal, jenom upscale? Já jsem měl ten DVD rip ve velmi slušné kvalitě (720x478 MP4) staženej z torrentů během chvilky, anebo je k dispozici kompletní DVD bez komprese, včetně bonusů (nejsou na něm ale cz titulky). Můži ti hodit odkaz na torrent, popřípadě i ty ripy někam uploadnout.

Přikládám sample toho ripu:
https://www.uloz.to/!wihbq7NtwCF7/star-wars-clone-wars-2003-volume-01-1-002-1-002-mkv

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář