Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 18:29:54

0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

V podstate to potvrdzuje Cinefex:

Ukázat / Skrýt sekci  :

Wrai

Chcem sa opýtať či vás bavia takýto youtuberi, ktorí v podstate preberajú prácu zahraničných youtuberov a preložia to pre tunajších divákov...ktorí čítajú celé komiksy a dokladajú screeshotmi z komiksu a podobne?

Rhaegar

Jako práce s informacemi a jejich nmixování proč né. Např vytáhnout něco co je mezi řádky nebo spojení více informací do jednoho celku to mám rád. Sám některá takováhle lore videa sleduji.

Ale takhle jenom ve zkratce shrnout komiks bod po bodu je fakt nuda. I tohle by šlo udělat tak aby to bylo zajímavé, tohle je však strašná nuda.

PS: Tohle je vyloženě překlad?

Wrai

02 Březen, 2020, 20:58:03 #283 Naposled upraveno: 02 Březen, 2020, 21:02:08 od Wrai
Nemyslel som 1:1, iná štylizácia videa, strih, ale jedná sa o podstatnú časť informácií...

Btw, kony83 nehanbi sa a povedz aj ty na to svoj názor.

Alebo myslíte, že budúcnosť leží v dabovaných komiksoch?

kony83

Proč já?

Nové starwarsovské komiksy od Marvelu jsem postupně přestal číst. Ne že by byly vyloženě špatné, ale buď byly moc napojené na další disneyovské počiny, nebo odporovaly před-disneyovskému kánonu. Asi jsem ohledně Star Wars moc konzervativní :)

Wrai

CitaceProč já?

Lebo ťa tu často vidím...niečo napíšem, idem si príspevok upraviť, poopravovať preklepy, chyby...a vidím, že už hore svietiš, na tom riadku, ktorý ukazuje kto je v danej téme, tak mi to príde, že si jeden z tých ľudí, ktorých je treba osloviť, aby si niečo napísali.

Ale mike63 tu tiež často svieti

Rhaegar

02 Březen, 2020, 21:18:52 #286 Naposled upraveno: 02 Březen, 2020, 21:41:00 od Rhaegar
To druhé video už je o dost lepší. Ta informace o klonech pochází z jednoho z zdroje takže jeho interpretace nemůže být pokaždé naprosto odlišná. I konzervativní média jako česká televize přebírají informace z jiných zdrojů a pak je jenom předkládají svým divákům. (Podle deníku Guardian se stalo...).

To, že je klon je dáno. Dark Empire to musí připomenout každému kdo o tom slyšel. (Nechci dělat chytrého. Četl jsem to nedávno, ale jako mluvilo se o tom hodně minimálně po traileru a předtím taky). Zbytek je spíše jeho vlastní názor a předkládá co si o tom myslí. Mě osobně nepřijde sympatický, a moc mě to nezajímá, ale youtubeři prostě prodávají svojí "osobnost" tak to prostě je.

O těch dabovaných komiksech jsem nevěděl. Vcelku zajímavé ikdyž to asi nebude úplně pro mě.. Hlavní výhodu vyudím v tom, že je to jednoduše dostupné. Nemusí se nic stahovat, nemusí se hledat žádné stránky na čtení.. Prostě se zapne youtube kde stejně každý prokombinujeme hodiny denně a vstřebat. (To samé jsem často viděl bez zvuku kde byl jen ten komiks a stránka se měnila v pravidelném intervalu což já jsem newdal protože buď jsem to nestihl přečíst nebo jsem čekal. Tady se člověk chytne toho hlasu).

Fanoušci to asi nebudou dělat masově, protože to dá hodně práce. U oficiální distribuce vidím problém s výrobou ještě černěji. Musíš to sestříhat, najmout nějaké slušné dabéry a  zvukaře. A co je nejdůležitější kde a jakým způsobem to chceš vlastně prodávat? Minimálně teď na to trh není připravený. A ikdyž o tom vím prd tak si troufnu tvrdit, že to není první pokus o to spojit komiks se zvukem. A jestli se to nepohnulo dopředu doteď nepředpokládám, že by se to teď začalo nějak masově rozjíždět.

Možná bych to přirovnal k interaktivním filmům. Jako nějaká vyjímka se sem tam najde jako třeba to black mirror, ale zatím je to stále spíše slepá vývojová větev...

Wrai

03 Březen, 2020, 15:11:14 #287 Naposled upraveno: 03 Březen, 2020, 19:16:04 od Wrai
Youtube kanál Kinocheck zverejnil finálnu "bitku" v HD...prečo? Neviem. Každopádne ultra-big spoiler!

Aj iné scény vyšli v HD...asi sa jedná o promo k blu-ray:

Príde vám ako Han Solo Force ghost?

Spomínate si na prvé rozhovory k ep. IX ako Leiu neurobia CGI? Výsledok:

Prečo duel neobsahuje hudbu, je pre mňa nepochopiteľné, bez nej je to suché ako tramín.

Wrai

Rhaegar

05 Březen, 2020, 17:08:21 #289 Naposled upraveno: 05 Březen, 2020, 17:16:43 od Rhaegar
Nevím jestli to tady bylo, ale nějaký fanoušek předělává povodní Thrawnovu trilogii z legend do podoby animovaného seriálu.
Můžeme jenom počítat dny dokud na něj myšák nesepíše žalobu :/

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář