Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 18:29:54

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

myth

Jo, oni toho ve Star Wars vždy naplkají, třeba že Reyini rodiče byli nikdo. ;-) Hlavně vize vedou obvykle řeči, aby povzbudili toho, komu jsou určeny k žádoucímu jednání. Han Benovi řek, to co potřeboval slyšet proto, aby udělal, co bylo třeba.

A Leya se rozplynula hodiny potom, co zemřela. Spolu s Obi-Wanovým příkladem je prokázané, že rozplynutí se není vázáno na okamžik smrti.

Jak jsem psal, modrá aura není podmínkou, první zjevení Obi-Wana byl čistě jen hlas. To naznačuje, že formu zjevení si volí každý sám dle situace a toho, aby dosáhl nejlepšího kýženého efektu.Vím co Lukas a ostatní k tomu napsali. Jestli to nebylo poznat, je to jen legrace jako spousta jiných teorií o tom, co bylo či bude ve filmech (byť ty možná asi někdo míní smrtelně vážně). Vždy je rozhodující, co si o tom myslí autor.
Ale když se nad tím zamyslíš, tak jim to tam úplně perfektně sedí, že Han má potenciál síly na úrovni Jedi a kdybys jen sepsal čím se vyznačuje ve filmu, tak je to přesně to, čím se vyznačují rytíři Jedi. ;-)

Wrai

Ale rodičia Rey boli niktoši, vzhľadom na rodokmeň, Kylo Ren neklamal ohľadom tohto, čo vo filme taktiež zaznelo...jej otec bol synom Palpatina, ale zjavne nebol citlivý na Silu alebo sa vzdal svojho dedičstva...a boli to len nejakí obyčajní tuláci.

A koľko vízii si v SW videl? Pretože jediné vízie v SW, ktoré poznám ja sú len sledy nejasností...úmrtie Anakinovej matky, úmrtie Padmé...Reyiné vízie okolo rytierov Ren a Reyiné vízie okolo Sithského trónu.


Citaceprvní zjevení Obi-Wana byl čistě jen hlas. To naznačuje, že formu zjevení si volí každý sám dle situace a toho, aby dosáhl nejlepšího kýženého efektu.

A čo sa mu mal zjaviť na krídle X-wingu ako duch?

CitaceA Leya se rozplynula hodiny potom, co zemřela. Spolu s Obi-Wanovým příkladem je prokázané, že rozplynutí se není vázáno na okamžik smrti.

Ja netvrdím, že je...aj Obi-Wan splynul skôr než dostal zásah mečom.

Ja jednoducho tvrdím, že Han nie je Jedi, nie je ani len citlivý na Silu ... to, že je dobrý pilot a podobne nie sú reálne kritéria pre Jedia. To, že sa objavil v epizóde IX bolo vysvetlené, možno bol reprezentáciou svetlej strany v Benovi alebo čokoľvek...ale nebola to reprezentácia toho, že bol citlivý na Silu.

myth

Tak to jsem to pochopil o dost jinak. V IX. to točili tak, že se rozhodli být nikdo, jinak to ale byli někdo.

Myslíš vize, jako že měli vidění nějaké události? Ale to zjevně není tento případ, zde se mu žádná událost neukázal, objevil se Han na pokec.

A když si duch, tak máš problém s prostorem, kde se zjevuješ? Ale tady by bylo lepší, kdyby se zjevil Vaderovi, zacláněl mu ve výhledu a kafral do pilotáže. :D

Tomu rozumím, ale jak jsem psal, je dost silných indícií, že je. No, vysvětlené, vysvětlení, že je myšlenka nebo v jeho paměti je tak dokonale nicneříkající, že Benovi klidně mohlo hrábnou a vše co jsme viděli od té chvíle byla jen jeho představa.

Což by nás mohlo čekat v X., protože se zase spustí kritika IX. jako předtím VIII. a tak začnou uvažovat jak z toho ven. A taktika alá Dallas je pořád účinná. :-)

P.S. Ceterum censeo Han est Jedi. :D

Wrai

CitaceTak to jsem to pochopil o dost jinak. V IX. to točili tak, že se rozhodli být nikdo, jinak to ale byli někdo.

No áno, ale tým, že sa rozhodli byť niktoši sú predsa niktoši...takže stále sme pri tom istom.

CitaceMyslíš vize, jako že měli vidění nějaké události? Ale to zjevně není tento případ, zde se mu žádná událost neukázal, objevil se Han na pokec.

No ty predsa nazývaš Hana víziou...ja ti len vravím, že vízie sú niečo úplne iné.Wrai

Pred rokmi vykonával Kylo Ren inšpekciu Starkiller base v prestrojení ako Matt radarový technik:


Tentokrát vykonáva ďalšiu inšpekciu ako Randy:


Rhaegar

Ještě jak jste se bavili o Jedi a pilotování... Jak to bylo za éry preuqelů? To měl každý mladý Jedi pilotování v osnovách nebo si pilotovat šel každý kdo o to měl zájem?

Wrai


Rass

Tak neviem, ale logicky v tom nejaký systém museli mať. Predstavte si, že v reálnom svete by sa hocikto zobral, sadol do auta a bez znalostí premávky či bez vodičáka by sa vybral na cesty.  :(

V tomto vidím celkovo aj problém s lietajúcimi autami do budúcna. To bude strašný bordel. A čo havária to masaker-smrťák.  ;D

Wrai

CitacePredstavte si, že v reálnom svete by sa hocikto zobral, sadol do auta a bez znalostí premávky či bez vodičáka by sa vybral na cesty.

A nesleduješ správy? Však to sa deje každý víkend...ešte k tomu pripíš alkohol.

Ale zas mali droidov.

Wrai

30 Leden, 2020, 21:14:40 #249 Naposled upraveno: 30 Leden, 2020, 21:41:36 od Wrai
24.2. sa dozvieme viac o tomto projekte:
Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:


Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal