Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 18:29:54

Rass, quetzalogg a 6 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

08 Leden, 2020, 20:20:12 #220 Naposled upraveno: 08 Leden, 2020, 20:27:28 od Wrai
Dnes vyšiel komiks Rise of the Kylo Ren 2 a je v ňom prvá zmienka o High Republic:

Ak ste nezachytili, tak leaker pred pár dňami zverejnil, že ďalšia séria filmov by sa mala odohrávať v tejto novej neprebádanej ére datujúcej cca 400 rokov pred Skywalkerovskou ságou. Éra v ktorej je Yoda mladý Jedi a Jediovia skúmajú Neznáme oblasti...
Celú túto sériu bude zastrešovať "Project Luminous", ktorý vytvorí predvoj herný, knižný a komiksový pre tieto nové filmy, v podstate to bude také malé univerzum v univerze...práve hra, ktorá by mala vyjsť niekedy v roku 2021 by mala prvým počinom odohrávajúcim sa v tejto ére...jedným z autorov je aj Charles Soule, ktorý aj píše Rise of the Kylo Ren.

Rass

Hm, nedožil sa Yoda nejakých 900 rokov? Tak pred 400 rokmi veľmi mladý jedi nebol, ak teda nezačal ako 500 ročný.  ;)

Wrai

Ked si vezmes ze baby Yoda ma 50 rokov a je na urovni 2 decka...

Rass

tak zasa v tom majú nejaký bordel, Yoda sa ako 100 ročný stal majstrom jedi, podľa toho čo som čítal na star wars wiki, či ako sa volá tá stránka. Ale to je vlastne jedno, určite si kánon upravia podľa toho ako budú potrebovať.

alexxiik

Nemôžem si pomôcť, ale screen z toho komiksu mi pripomína, aká "pásová výroba" sa zo SW stala... ten artwork je na úrovni priemerného absolventa ZUŠ...
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Wrai

09 Leden, 2020, 19:24:44 #225 Naposled upraveno: 09 Leden, 2020, 19:44:24 od Wrai
Citace od: undefinedtak zasa v tom majú nejaký bordel, Yoda sa ako 100 ročný stal majstrom jedi, podľa toho čo som čítal na star wars wiki, či ako sa volá tá stránka. Ale to je vlastne jedno, určite si kánon upravia podľa toho ako budú potrebovať.

Ale tak musí sa im zrýchliť vývin, lebo aj 800ročný Yoda by bol adolescent.

Hulik to dotiahol do kánonu:

Wrai

Novelizácia TROS bola presunutá o dva týždne...asi im upratanie toho bordelu potrvá dlhšie.

Každopádne toto je poučná kniha s peknými obrázkami, chcelo by ju v čestine:

https://mega.nz/#!0yRniaTC!tPfJPtNN5Le-lf-Xpy768WbaZNUqZQnptkJGv-wffSE

Wrai

Wrai

Pár uniknutých koncept artov z TROS ... nechápem prečo sa toto nezrealizovalo:

https://imgur.com/a/qjEWhkR

Wrai

Je divné, že za mesiac vyjde The Clone Wars a žiadne promo nerobia...ani trailer nevydali, nič.

Koncept art...Kylo a rytieri Ren sa chcú zmocniť Vaderovho hradu:

- inak málokto vie, že prvá bitka v TROS, kde Kylo sekal domorodcov sa odohrávala na Mustafare.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář