Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 19:29:54

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

14 Duben, 2019, 20:56:17 #20 Naposled upraveno: 14 Duben, 2019, 21:06:23 od Wrai




Plagát:


Keďže produkcia mala nejaké problémy s kostýmami Stormtrooperov, museli povolať fanúšikov z 501ky.


Seezle reel...ale toto za chvíľu zmažú, pretože to bolo určené len pre publikum na panely:


Wrai


Wrai

Včera sa konal panel The Clone Wars ... Filony prezradil, že bude 12 epizód po tri príbehy ...

prvé štyri epizódy budú o Ashoke a jej dobrodružstve v podsvetí Coruscantu na úrovni 1313.



ďalšie štyri epizódy budú o experimentálnej skupinke klonov s názvom "Bad batch", budú niečo ako A-team.



a posledné štyri budú epické "Siege of Mandalore" s Mauloum, dokonca pre ňu použili animačný oblek do ktorého sa navliekol sám Ray Park, takže súboj s Maulom bude niečo v histórii Clone Wars nemá obdobu.

Trailer:



Wrai

15 Duben, 2019, 20:20:00 #23 Naposled upraveno: 15 Duben, 2019, 23:40:11 od Wrai
No, teaser na epizódu IX je na svete...a čo na to internet?

Pochopiteľné, že najviac riešený z celého teaseru je na záverečný smiech Imperátora Palpatina.



O tom, že Palpatine bude v epizóde IX sa už nejaký čas šepkalo, skôr bol však spájaný s hercom Mattom Smithom(čo však neznamená, že to nemusí byť pravda, flashback alebo klon?) ale teraz je jasné, že sa objaví aj pôvodný predstaviteľ Ian McDiarmid, ktorý sa objavil na pódiu po odvysielaní teaseru:


Hneď po vymenovaní Abramsa za režiséra ep. IX(po vyrezaní Colina Trevorrowa) povedal, že chce spojiť starú trilógiu a novú a práve Palpatine je ten hlavný klinec programu.



Teórii ohľadom návratu je mnoho, opäť tu máme Legends vs. Nový kánon.

V Legends, konkrétne v trilógii Dark Empire sa Palpatine takisto vrátil, tentokrát však v podobe klonov, ktoré si nechal vytvoriť pre prípad, žeby Povstalecká aliancia uspela...

- ako nám však filmy ukázali tak nespolupracujú s expandovaným universom nového kánonu a nie to ešte starého, takže túto teóriu môžeme na 99,9% vylúčiť.(ale tomu 0,01% sa ešte povenujeme)



Dôvod návratu môže byť aj cestovanie skrz časopriestorovú dimenziu, ktorá bola ukázaná v Rebels alebo taktiež v komikse Darth Vader.

- opäť však platí: - ako nám však filmy ukázali tak nespolupracujú s expandovaným universom nového kánonu.




Dôvod návratu môže však pozostávať z vety:


Najpravdepodobnejšie však bude, že Palpatine odhalil Plagueisovo tajomstvo, poprípade ho však ešte vylepšil a dokázal svoju dušu opäť zhmotniť...asi to uvidíme vo flashbacku, kde bude hrať mladého Palpatina práve Matt Smith.

- ale zas ak Maul dokázal prežiť bez polky tela bez znalostí Plagueisa, taký Palpatine musí prežiť zhodenie do reaktoru Hviezdy smrti II.



Ďalšia teória:

Palpatine ako šedá eminencia? Je dosť možné, že Palpatine stál za celým Prvým rádom...Snoke mohol byť kľudne len akou si Palpatinovou bábkou.

Ako sa v Novom kanóne spomína "Impérium, ktoré nedokáže ochrániť svojho vodcu, musí zaniknúť." Práve preto Palpatine vytvoril operáciu: Cinder, ktorá mala za úlohu zničiť kľúčové ciele naprieč Impériom v prípade jeho smrti....je možné, že Prvý rád je Impérium 2.0?


Rass

teším sa, všetko v teasery ma pozitívne nalákalo, až na toho Palpatinea.
Najprv si trápne zabijú Snokea, bez toho, aby ho vôbec nejako využili a keď sa valí fanúšikovská kritika, tak vytiahnu toto? Akože, kde bol posledných 20 rokov?
Fakt dúfam, že to nebude štýlom marvelovských komiksov, kde postavy zomierajú už pravidelne, akoby chodili do záhrobia na dovolenku.
Keby sa ale zjavil ako duch sily, ako to dokážu Jediovia, to by som bral.

Wrai

No niekto ako Palpatine nesedel na riti a nič nerobil, tudiž je logické, že si upevňoval moc, tam niekde...

Inak Abrams už pre The Force Awakens plánoval navštíviť trosky Hviezdy smrti II na Endore, konkrétne Palpatinovú miestnosť, takže táto trilógia môže byť ucelenejšia než sa môže zdať a nie o tom, ako vravíš ty, že potrebujeme rýchlo badass hlavného záporáka na posledný film:


Rass

Snáď to dostane naozaj obraz "trilógie".
Ale uznaj, celý život čakal Palpatine na svoj triumf, keby nezomrel, tak by sa niekam stratil na 20+- rokov a lízal si rany? Zvlášť, keď všade po galaxii mal trilión krížnikov, moffov, klonov, ktorí mu boli verní?

Fakt dúfam, že to bude len flashback alebo ten duch sily. Prežitie cisára by som naozaj nechcel.

xVEGANx

Citace od: Wrai v 15 Duben, 2019, 22:03:51No niekto ako Palpatine nesedel na riti a nič nerobil, tudiž je logické, že si upevňoval moc, tam niekde...
Zajimavej argument a cim je podeprenej?
Ja jenom, ze u GoT si strhal co se dalo, ale tady Rassovu celkem logickou pripominku odbudes tim, ze "je neco logicky"...

Rass

16 Duben, 2019, 17:48:38 #28 Naposled upraveno: 16 Duben, 2019, 17:59:54 od Rass
Upevňoval moc? Nad čím? Nad kým? Keď si celá galaxia myslela, že je mŕtvy.
Nie, toto naozaj nie je logické. Po zničení rádu Jedi mali na upevňovanie moci s Vaderom +-20 rokov, kým im zničili prvú hviezdu smrti. A ani to ich nijak extra nerozhodilo, hneď predsa postavili druhú, čiže zdroje a moc museli mať už ohromné.
Keby bol prežil zhodenie do reaktoru, či kam ho to Vader hodil, tak mi to naozaj nepasuje, že by sa stiahol do ústrania a ďalších +-20 rokov držal galaxiu v tom, že je mŕtvy.
Takže dúfam, že to bude klon, holokron, duch sily, čokoľvek len nie pôvodný 80 ročný Palpatine. ;)

Wrai

16 Duben, 2019, 19:55:05 #29 Naposled upraveno: 16 Duben, 2019, 20:38:08 od Wrai
Dobre začnem trošku obšírnejšie... najprv pár leakmi, ktoré napriek všetkým tým security opatreniam vyplávali na povrch, prečo sa nazdávať, že Palpatine bude z mäsa a a kostí.

- pokiaľ si správne spomínam tak George Lucas po "Return of the Jedi" povedal na margo Anakinovej podoby, že Sithovia sa nevedia force-ghostnuť. EU si to neskôr upravilo.
 Teda k pár leakom:


The Knights of Ren have returned from the Beyond.

Kylo Ren has accumulated private armies and militas under The First Order banner to strengthen his faction against any opposition to his rule. Things get interesting for him when a threat from The Beyond reveals itself, making him vulnerable.This threat serves as a motivating factor for Kylo's and Rey's interactions as the story progresses.

- "the Beyond" by som chápal ako istú neprebádanú časť galaxie.


The plot revolves around a race to find something. This MacGuffin is said to be controversial yet delightful.

- "MacGuffin je samozrejme ďalšie kódové slovo, no je viac než pravdepodobné, že sa jedná o Palpatina....Predsa len herec, ktorý hrá Palpatina má priezvisko McDiarmid, takže aj v tom sa dá vidieť istá podobnosť.




Osobne si myslím, že Palpatine si niekde v ústraní neprebádanej časti galaxie budoval svoje Impérium(mohli tam byť civilizácie, ktoré ovplyvnil, možno je pre nich bohom, hocičo, ako v Legends, keď boli pre rasu Sithov, Darksidery bohmi, preto "Lord of the Sith" ). Z filmov vieme, že svoj "Grand plan" plánoval viac ako 20 rokov, síce v politickej ére, ale teraz to už nepripadá do úvahy, takže asi mocensky(každopádne vie byť trpezlivý). Po Snokeovom páde asi využije mocenské vákuum a odhalí. Teda asi aj Prvý rád dačo tušil... vzhľadom na leak o Knights of Ren, ktorých tam zjavne vyslal Snoke na odhalenie nejakých info, asi ucítil narušenie v Sile..


Po odvysielaní teaseru...Abrams v rozhovoroch uviedol, že sa opäť osobne poradil(ako pri The Force Awakens) s Georgeom Lucasom...práve George plánoval pre svoju epizódu IX návrat Palpatina...podobne ako Jonson sa s ním radil ohľadom Lukeovej povahy v exile(pretože George tiež plánoval poslať Luka do exilu po epizóde VI)....takže táto nová trilógia nesie mnoho blueprintu od Lucasa.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal