Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 18:29:54

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Špeciálny nahľad...napriec popkulturou....saga konci, ale pribeh pokracuje:

- Ed Sheeran ako Stormtrooper..meh.

Wrai

Wrai

Predstavte si situáciu, ubytujete sa v hoteli, ľahnete si na postel a pod vankúšom nájdete scenár k epizóde IX:

CitaceAn actor's copy of the Star Wars: The Rise of Skywalker was briefly for sale on eBay - but Disney was able to catch it before it was leaked any further, according to co-writer/director J.J. Abrams.

"One of our actors, I won't say which one - I want to, but I won't - left it under their bed and it was found by someone who was cleaning their place," Abrams said on Good Morning America. "It was then given to someone else who went to sell it on eBay."

Abrams goes on to say that a unnamed Disney employee noticed the listing on eBay, and notified Disney who "got it back before it was sold."

The director didn't disclose if charges were filed in the theft.

Wrai

Obálka k novej knižnej trilógii Thrawn: Ascendancy  prvá kniha nesie názov Thrawn: Chaos Rising

Wrai

Takže scenár v hotelovej izbe zabudol herec John Boyega...dnes sa k tomu priznal.

Neviem ako v Česku, ale v Kauflandoch na Slovensku štartujte od zajtra Star Wars akcia s kartičkami...zbierajte, vymieňajte:

https://www.teraz.sk/ekonomika/kaufland-startuje-galakticku-vianocn/432536-clanok.html

Wrai

Opäť, nový spot, opäť nové zábery...ešte niekoľko...a zostriháme z nich celý film:

Rhaegar

Citace od: Wrai v 28 Listopad, 2019, 20:10:34Opäť, nový spot, opäť nové zábery...ešte niekoľko...a zostriháme z nich celý film:

Proto se snažím na nic nekoukat a nic si nezjišťovat. Nikdo nečeká revoluci filmového žánru, ale chci být asň trochu překvapen.

Wrai

Wrai

Tak štvrtí diel bol jednoznačne doposiaľ najlepší...lesnaté prostredie bol fajn odpočinok od tých vyprahnutých piesko-skalistých planét...baby Yoda bol vtipnejší a roztomilejší a hlavne rýchlejší(nečakal som, že vie tak rýchlo chodiť) než doposiaľ, Cara bola taktiež fajn a akcia ušla. Loth mačka bol pekný easter-egg.

Z trailerov som si myslel, že seriál bude drsnejší, určený pre dospelé publikum, aj som trochu dúfal, že sa to akosi vykryštalizuje, ale už mi je jasné, že idú klasický koncept.

Fan-art:

Wrai

Po menšom nákupe v Kauflande, takto...pri nákupe nad 10€ vám dajú pri pokladni balíček v ktorom sú 2 kartičky zadarmo, ale dá sa aj kúpiť osobitne a stojí 50 centov.

Ja takto:

Ale tieto sa mi páčia najviac:

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář