Fenomén zvaný Star Wars

Založil Wrai, 28 Březen, 2019, 19:29:54

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

04 Říjen, 2019, 22:58:33 #140 Naposled upraveno: 05 Říjen, 2019, 00:50:07 od Wrai
Ohlásená nová Thrawnová trilógia...

Bude to vlastne knižná prequel trilógia, ktorá bude zachytávať osudy mladého Thrawna:


Wrai


Wrai


Wrai


Wrai

18 Říjen, 2019, 21:18:36 #144 Naposled upraveno: 19 Říjen, 2019, 18:53:00 od Wrai
Je vysoko pravdepodobné, že plnohodnotný trailer k epizóde IX náš čaká už tento utorok 22.10. skoro ráno (nášho času) v USA je to 21.10.:

Keď si to zoberieme spätne, kedy boli zverejnené trailery:

The Force Awakens: 18.10. počas NFL
The Last Jedi: 9.10. počas NFL

Navyše 21.10. by mala zosnulá Carrie Fisher(princezná Leia) narodeniny, trailer by sa nemal zjaviť z čista-jasna, ale tradične by mu mal predchádzať teaser na trailer ako to už býva zvykom(okolo nedeli).

Každopádne uvidíme.

K údajným leakom od Making Star Wars a Jedi Paxis, títo hoši mali nespočetnekrát pravdu pri predchádzajúcich filmoch, scenár sa, ale častokrát mení a môže znamenať v istých scénach nepresnosť(ale napríklad pri ep. VII zavesili scenár mesiace pred premiérou na reddit a na 95% sedel.)

Nebudem prekladať všetko, lebo ak to bude fan-fic tak by ma piclo, lebo mi to príde uletené(čo, ale nemusí znamenať vyslovene nepravdivé), takže pre-istotu to dám do spoileru, je to len môj hrubý výcuc z toho čo je vonku, leaky sú pomerne a prevažne nie chronologicky, ale z časti hej:


- epizóda by mala začať flashbackom kde Luke trénuje Leiu(na lesnatej planéte), majú na sebe helmy s krytom(ako Luke v Millennium Falcon v ep. IV) a ich výzor je omladený(niekedy po epizóde VI), Leia má modrý svetelný meč, Luke zelený

- Kylo Ren si je vedomý, že za enormnou mocou Snokea stála nejaká šedá eminencia, aktívne po nej pátra, čo ho dovedie k nejakému tvorovi zvaného Veštec/Veštkyňa, ktorá mu dá Palpatinov "Wayfinder"(zariadenie so súradnicami). Generál Hux a generál Pryde to považujú za mrhanie časom a zdrojmi Prvého rádu.

- Kylo Ren prilietava do Neznámych oblastí na pustú planétu, ktorú tvorí akýsi čierny kameň a pristane neďaleko masívnej čiernej kocky levitujúcej vo vzduchu, kráča popod ňu a objaví akýsi výťah, ktorý vedie dole do planéty, kde v nejakej miestnosti objaví Palpatina, ktorý je zostarnutý a vyzerá akoby šiel o 5minút umrieť. Ten mu prezradí o akej si "Force Dyad", že Sila raz začas vypluje dvoch silných nositeľov Sily, ktorí keď sú pri sebe sú spoločne silnejší než každý sám. Palpatine chce, aby Kylo priviedol k nemu Rey.

- Kylo aktívne pátra po Rey.

- Spojka z Prvého rádu povie Finnovi a Poeovi, že Kylo má wayfinder.

- Pasana(púštna planéta), tam sa nachádza Lando, prebieha tam akýsi festival. Kylo tam vypátra vďaka Silovému putu Rey, prichádzajú aj Rytiery Ren.

- Millennnium Falcon ukoristený Prvým rádom, privedený na Hviezdny deštruktor, Chewie zajatý, údajne zabitý...Kylo na Pasane, Rey v jeho Deštruktore, začína akýsi mentálny súboj skrz puto Sily zo svetelnými mečmi, každý vo vlastnom prostredí, ale dokážu sa mlátiť navzájom. Vaderová helma teleportovaná skrz toto mentálne puto, po zásahu mečom zničená.

- Pátranie po Sithskej dýke, ktorou Sithský vrah zabil Reyiných rodičov, loď sa nachádza na Pasane v útrobách vyhĺbených akým si červom, Rey, Finn, Poe nachádzajú loď, loď je tá, ktorú si pamätá Rey zo svojej vízie keď bola malá, že patrila jej rodičom. Agresívny červ na nich útočí.

- Rey je Palpatinová vnučka(ako, kedy, a s kým?)

- Han Solo ako vízia privedie Kyla k svetlej strane.

- Palpatine vstrebe z Rey a Kyla Silu z ich puta a omladí sa(na výzor z epizódy III), Kylo padá do priepasti pod vplyvom jeho bleskov, Rey pozviechajú bývalí Jediovia(ich duchovia) z predošlých filmov Jediovia(prípadné camea hercov)...alebo len ich hlasy, údajne počuť aj Ahsoku... Palpatine strieľa blesky do atmosféry a ničí lode Odboja.

Wrai


Wrai

21 Říjen, 2019, 22:40:50 #146 Naposled upraveno: 21 Říjen, 2019, 23:34:57 od Wrai
Už ráno, bude plnohodnotný trailer!

Je tam aj Ghost:

Wrai


Rass

No, rozhodne to bude veľkolepé. Dúfam len, že Kyla naozaj nenechajú prejsť na svetlú stranu, vraždou vlastného otca je v mojich očiach nenávratne preč - svetelné roky za bodom návratu.

Buchťák

Já nejsem fanoušek Disney Wars, ale jsem zvědavý jak vysvětlí návrat Palpatina... --th

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal