Joker (2019) - film

Založil Wrai, 03 Duben, 2019, 17:40:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

No, mám rozporuplné pocity. Věřím, že to bude dobrý film a ta jeho příliš dramatická linka může asi fungovat taky, whatever, ale .. Joker je první superpadouch ever, jeho vztah s Batmanem je natolik klíčový (stvořil Jokera Batman? Zabijou se? Kdo z nich je šílený? etc) že vidět film pouze s Jokerem je plýtvání.. To samý jako Venom, že jo. A to mám rád Joaquina a Pařba ve vegas mi nevadí (:D) ale stačilo by, kdyby tam byl Batman třeba jen v jedný třetince, nic velkýho

Yamato

Fuck the Batman! Jestli to konečně bude bez elasťáků, tak jen dobře. OK, uznávám, jsem nekritický obdivovatel Phoenixe, ale prostě tohle vypadá tak kurevsky dobře, že strašně doufám, že to nějakými hejhuly v maskách nezkazí. Už v TDK byl pro mě Batman nejotravnější figurou, sorry jako.

Spacecore

Temnýho rytíře hejtuju už dlouho, to je strašná trilogie :D a neboj, Batman tam tutově nebude, max. v nějakým náznaku v potitulce, ale chci říct, že podobnej film můžou udělat o jakýmkoli magorovi a výsledek bude stejný, ale Joker je zásadní svým vztahem k Batmanovi.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář