zachraň internet

Založil jmaky, 21 Březen, 2019, 22:10:19

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

Já spoustu let uploaduju celkem dost hudby na zmíněný Mediafire a jsem naprosto spokojený. Obzvlášť kvůli statistice stahování. Ulož.to podělalo svoje statistiky ::)

Rell

31 Březen, 2019, 23:09:27 #31 Naposled upraveno: 31 Březen, 2019, 23:27:43 od Rell
Kluci když jsme u těch share webu....mám Mega-nz, který stále nabízí ve free verzi stále 50GB i když nějaké weby chybně píší, že nový uživatelé mají už jen 10GB (jako mediafire -nový členové) a moje otázka je následující...

Má Mega-nz (free verze) také nějakou statistiku stáhnutí souborů jako Uložto, Mediafire či Webshare?

No nastavení je tam dost, ale statistiky jsem tam nenašel.... :(

Wrai

Ako to vlastne dopadlo? Bol internet zachránený? Momentálne sa nezaujímam o túto tému, ale snáď Európsky parlament nechystá niečo kontroverzné ohľadom internetu.

Rhaegar

Pokud vím tak zrušit ten návrh se nepodařilo. Teď má každý stát čas aby si to evropské "nařízení" zavedl po svém.

Rell

No dopadlo to blbě, vše se schválilo... s platností od roku 2021...no uvidíme jak si to ČR přizpůsobí...  :--

Wrai

Pripomeňte mi čo sa vlastne schválilo?

Rell

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář