zachraň internet

Založil jmaky, 21 Březen, 2019, 22:10:19

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rell

26 Březen, 2019, 15:52:47 #10 Naposled upraveno: 26 Březen, 2019, 16:00:45 od Rell
No, tak ta "blbost" prošla...
Jsem zvědav, jak se s tím popasují naše "share weby"... :(

...naštěstí to neplatí hned, ale až to náš parlament schválí ( mají na to max. 2 roky), tak uvidíme, možná to nějak obejdeme...jako vlastně pokaždé... :D

Spacecore

Internet jde do prdele. Jediné skutečně svobodné a dostupné médium se omezuje čím dál víc. Sotva pokořil televizi a rádio, začaly do něj korporace lejt prachy a omezení a cenzura jsou důsledek.

Wrai

Spacecore

na temnou stranu síly? :D tam pak hrozí, že místo nových avengers stáhneš nějakej snuff film třeba :.o

Jergon

Nn, tak honem postahovat a poukladat, co se ještě dá, ať je ještě chvíli co překládat, a zalozime si nějaký hromadný email. To bude k užitku víc než nějaké řvaní po ulicích a petice - jako by takové věci někdy nějakého politika zajímaly...😢
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Rell

26 Březen, 2019, 20:55:38 #15 Naposled upraveno: 26 Březen, 2019, 20:57:53 od Rell
to Jergon:
..no jak už jsem psal jinde...comicsi stačí jako cbr ještě jednou zabalit, přejmenovat a hlavně zaheslovat bez ukázání souborů a jsou na tebe všechny filtry a roboti krátký... :D
(ale to předpokládá od Kocoura pak zákaz vynášení linků a hesel z fóra)

Jen nevím co se samotnými obrázky...možná by stačilo používat weby z Ameriky atd. , na ty by se ty evropský zákony stahovat snad neměly...

Mimochodem objevil jsem hezký vtip....který ty EU hujery hezky vystihuje:

Wrai

Riešite to ako by mal nastať hromadný výpadok všetkého na čom je warez...No o kocogel a mediafire sa nebojim.

1. Na kocogel nemajú prístup boti(google, spider, yahoo, bing atď. atď), do skrytých sekcii potrebných s registráciou isto nie, a asi nebudem ďaleko od pravdy ak poviem, že ani do verejných...boli by vidieť na lište, pokiaľ ich admin neskryl, to ale zodpovie Kocour až si to prečíta.

Tudiž boti indexujú všetko, preto viete vďaka vyhľadávaču vyhľadať to čo hľadáte...lenže tu nezmôžu nič...leda ak tak zaindexovať názov tejto stránky.

2. Mediafire je o tom istom, tam sa nedajú vyhľadávať súbory, môžeš naň mať len priamy link, takže boti sú v tomto tiež slepí.

3. Celkovo to vidím tak, že ak sa niečo udeje, tak to zasiahne kocogel len tým, že sa nahrá pár obrázkov do šablóny, pár linkov pre tých, ktorí využívajú úložiska ala uložto. 

- ale koniec koncov to sa deje furt.

Rell

26 Březen, 2019, 21:09:36 #17 Naposled upraveno: 26 Březen, 2019, 21:11:20 od Rell
No mediafire či mega-nz se to sice netýká, ale uložto a webshare jo
a na těch je 90 procent věcí... ::)
Navíc jsou indexováni a mají vyhledávání...ty soubory pokud nejsou označeny jako soukromé (či odkaz jen přes link) vidí všichni....navíc plno linků z kocogelu je  na webu i díky našim členům....proto bych možná udělal přísný zákaz vynášení...

Wrai

Rell, týmto ťa poverujem hromadnou zálohou celej kocogeláckej zbierky Star Wars na svoj HDD. díky.   --poz

Rell

26 Březen, 2019, 21:28:13 #19 Naposled upraveno: 26 Březen, 2019, 21:32:18 od Rell
...a ty si myslíš, že mám server?
....ty si tak pracovitý, že by mi ani ty hard-disky co mám doma nestačili... rofl

No zatím nepanikařím a ani já nic z ulozto nestahuji zpět (nemám na to ani kredit  :D ), jen vše označuji "jen přes odkaz"...
....ve vyhledávání soubory nejsou vidět a tak nebudu někoho moc dráždit..i když budoucí roboti je asi uvidí.. :-\

Ale do budoucna už nahazuji comicsi na uložto-webshare asi jen zaheslované a basta... :--

p.s. Wrai kolik stojí kredit na mediafire na rok?
Po neobnovení kreditu se vše maže?
Pač tuším, že free bylo jen 10GB...

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář