zachraň internet

Založil jmaky, 21 Březen, 2019, 22:10:19

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jmaky

Dnes se na ulož objevil velice zajímavý článek s videem.

je to velice smutný a o to děsivější, že se tomu nemůžeme bránit...

Jak myslíte, kam se bude všechno směřovat...

Týká se to i kocogelu... všech...

mrkněte sem:

https://ulozto.cz/zachraninternet
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

vn

Bohužel se jedná jen o předvolební kampaň Pirátů před volbami do Evropského parlamentu.
Jinak by je to zase až tak moc netankovalo.

Bothrops atrox

Už hodně dlouho ho stejně cenzůrujou.  Když si vzpomenu, co všechno jsem našel na netu před deseti lety a co tam nenajdu teď, tak bych jenom mávl rukou.

Wrai

Nechce sa mi sťahovať kampaň politickej strany, ak je to tak ako píše vn... v skratke sa o čo jedná?

magik

22 Březen, 2019, 19:59:59 #4 Naposled upraveno: 22 Březen, 2019, 20:19:39 od magik
Tu je k tomu viac informacii: https://saveyourinternet.eu/?noredirect=true
Rozumiem tomu tak, ze ak to schvalia, budu stranky musiet ovela viac filtrovat obsah. Pricom vsetko, na co moze mat niekto autorske pravo (clanky, obazky a pod) by malo byt ovela tazsie zdielat. Predstav si to tak, ze niekde pouzijes obrazok/meme, ktory si nasiel niekde na internet (moze ale nemusi byt free to use) a nejaky bot sa rozhodne ze sa nan vztahuje autorske pravo, v lepsom pripade ti ho vymaze, v horsom ta zacne niekto stihat za porusenie autorskych prav.   :(  A najhorsie na tom je, ze ak nakreslis nejaky obrazok a rozhodnes sa ho zdielat, tak bot aj tak moze povedat ze si ho niekde ukradol (najma ak ide o parodie a pod.) Vyrazne sa zhorsia podmienky nie len pre beznych uzivatelov ale aj pre tvocov (najma tych amaterskych).

A na slovensku piratska strana nie je, ale toto sa tyka celej EU. Takze by som nad tym nemavla len rukov, ze je to niecia predvolebna kampan.

Rhaegar

22 Březen, 2019, 20:12:37 #5 Naposled upraveno: 22 Březen, 2019, 20:16:43 od Rhaegar
EU mi zruší ty warezy a já budu moct tak akorát čumět z okna :(

Ale o co jde je že každá stránka by měla mít content ID (rozpoznávání obsahu) jako youtube.
Problém je, že ani na youtube to pořádně nefunguje a ikdyby ano tak je to neskutečně drahá sranda.

jmaky

jde o kompletní revizi dat na internetu a to v takové míře, kterou jsme ještě neviděli.
Pokud jde o Piráty, tak sorry na tuhle stranu mám alergii. Takže z toho mne neočerňujte  rofl  rofl  rofl .
Spíš o to co se díky nezájmu lidí připravuje za našima zády.
Je to stejná trolovina jako loby za elektroauta a emise, zelení ekoteroristi a podobná pakáž...
Jen omezit, zakázat a hlavně řídit.

Pokud je takový "zájem" na verez foru jaký je asi mimo? ...

Je fakt, že to co se dalo sehnat před lety dnes neseženete.
Nemusíme chodit daleko boot facebooku zablokoval recesistickou stránku viz odkaz níž:

https://rychlofky.cz/2019/03/22/opraski-sceski-historje-nejprve-3-dny-ban-nakonec-kompletni-zruseni-stranky-na-facebooku/?fbclid=IwAR09fd9dHN8bG81dLbFr5V3zTjA8ny5XgqGUCAXrFhxOGP9GuY4zQZq5uhQ
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Rhaegar

To by mě zajímalo co jste před lety na tom netu sháněli :D

Nemo54

No, nevím, nevím, ale vidím to pěkně černě, ty hovada jsou toho opravdu schopný a ti naši blbečkové proti nim nepůjdou (mohli by přijít o židli).
     Takže to bude jako v minulosti , posílat si všechno přes e-maily.

Takže jestli máte někdo zájem i nadále o moje knížky, pošlete mi svoje e-maily pro případ nouze.

Jirka
Rozhodl jsem se že budu žít věčně a umřu jenom, když se mi to nepovede.
Poděkovat - to není práce, to je slušnost!

Yamato

No, kluci, kdybyste se trochu víc zajímali - tohle totiž není žádná novina, a dost mě udivuje, že to zde najednou tak vypadá, tak byste věděli, že se nic nikomu za zády neděje, že velká část nejen "našich blbečků" proti tomu silně jde, že se díky tomu podařilo návrh výrazně zmírnit (i když IMO stále ne dostatečně), že Piráti zrovna zde, myslete si o nich obecně co chcete, dělají kurevsky velký kus práce.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář