DC animáky

Založil Spacecore, 25 Leden, 2019, 17:28:18

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

Naopak práce je dost :D Ale čím více je práce tím více je prokrastinace :D

Spacecore

Justice League Dark: Apokolips War je nejbrutálnější a nejdepresivnější animák z americké produkce, jaký jsem kdy viděl! :o  Vážně! Tohle nesmím svým dětem nikdy ukázat :D Tohle si zasloužilo 18+. Zároveň je to silné emoční zakončení dlouhého sedmiletého runu v rámci DC animated movie universe počatého Flashpointem a Justice League War. Kdybych to měl přirovnat k něčemu, tak je to jako první půlhodina Endgame, která se táhne hodinu a půl bez jakékoli naděje a kde 99% postav umře ošklivou krvavou smrtí. Fakt masakr.

myth

Jdu si to sehnat, ale běda ti, jestli to nebude takové, jak jsem si nyní po tvém popisu představil.  ;D

Rhaegar

A adaptuje to konkrétní komiks nebo je to samostný příběh?

Spacecore

Citace od: myth v 12 Květen, 2020, 23:22:14Jdu si to sehnat, ale běda ti, jestli to nebude takové, jak jsem si nyní po tvém popisu představil.  ;D

je to fakt drsný, neboj :D Měl jsem z toho včera po zbytek dne depresi normálně :D

Rhaegar: Ne, neadaptuje to přímo žádný komiks, navazuje to hodně na dějové linky ze všech předchozích asi patnácti filmů a uzavírá je. Ale taky se to hodně inspiruje v Darkseid War, Final Crisis a tak..

myth

Tak ještě najít titulky, abych se na to mohl podívat i se svojí lepší polovičkou a jdu do toho. :)

Spacecore

Titulky jsem nenašel právě vůbec ::) pak napiš jak se líbilo :D

myth

Apokolipsa zhlédnuta a musím říci, že se mi líbila. :-) Hlavně jsem na konci konečně dostal Supermana nabušenýho tak jak jsem chtěl. Jen mě trochu mrzelo, jak dopadl Etrigan, podle mě by to měl minimálně uplichtit a nebo rovnou vyhrát. Ale jinak moc dobrý film.

Ovšem na druhou stranu, nejsem moc fanda restartů, rebootů nebo redbullů, takže to mi trochu kladné pocity hatí. Ale ne zase o moc. Každopádně, jsem zvědaví, jak se dál budou DC animáky vyvíjet.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář