DC animáky

Založil Spacecore, 25 Leden, 2019, 16:28:18

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Majkys

Mám rozkoukanou druhou řadu Young Justice a musím říct, že proti marvelovským animovaným seriálům je to o dost lepší. Tam kde to např. Avengers stále nadívají akcí (a na jedno brdo, napřed dostávají čočku, pak se nic moc nezmění a karta se obrátí), DC jde více po příběhu a to je rozhodně zábavnější.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

myth

Pomalu postupuji v animovaném DC universu a už mám shlédnuto Batman: Hush. Opět jsem byl spokojen. musím říci, že jak mě většina hraných DC filmu nudí (čest vyjímkám) tak kreslené jsou o dost lepší.

myth

Hmmm, zatím nevím, co si o tom mám myslet. Mě z DC nejvíc baví Superman a k ostatním nemám zase tak srdečný vztah. Proto bych raději přivítal víc filmů s ním, než cokoliv jiného. Ale uvidíme, zatím DC animáky spíše jo. :-)

Spacecore

Tak pokud tohle dopadne podobně jako Justice League War, což je imho nejlepší DC animák za poslední dekádu, tak budu náramně nadšený

myth

Tak ten se mi taky moc líbil, možná nejvíc ze všech, musel bych si to ale promyslet.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář