DC animáky

Založil Spacecore, 25 Leden, 2019, 16:28:18

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

Trailer na očekávaný Hush! Za mě paráda --poz Potěšily mě přímé scénky z originálu včetně původních hlášek a zároveň je vidět, že se to bude udávat trochu jiným směrem s určitýma aktualizacema příběhu.

Rhaegar

Spacecore

Já nějak úplně přehlídl, že existuje Young Justice seriál, který má letos třetí řadu a tak jsem se do něj pustil a první dva díly super (y)

myth

Nakoukávám DC Universum (ty základní filmy od Flashpointu po Hush) a zatím mám takové smíšené pocity. Filmy jsou to dobré, ale na můj vkus se dost málo věnují klasické JLA a to i ve filmech, které jsou v názvu právě o ní. Chápu, že je to nejspíše reklamní trik, jak představit někoho jiného, ale kdyby to dělali alespoň trochu nenásilně. Což se týká druhé věci, co nazývám efekt supermana ve skupině. Tedy je zde borec (zde přímo Superman), který sám je naprosto nepřekonatelný, ale když se zařazen do týmovky, tak je najednou za čučkaře. Takže v JLA: Válka nebo Záchrana světa naprosto nadupaný borec a v těch ostatních je potom spíše dopočtu. A to i ve chvíli, kdyby neměl mít problém se nějak více angažovat. Jenže potřebují, aby to bylo o jiných postavách, tak všelijak vymýšlejí, jak ho vyřadit. Někdy se jim to povede lépe někdy hůře, zde se jim to povedlo asi nejlépe ve Flashpointu, potom už je to spíše horší (alespoň co jsme zatím viděl).

Ale jak jsme psal, filmy se mi jinak líbí, další v řadě mám devátý Mladí titáni, jidášova smlouva, tak se už těším. :) Hlavně, že se mi už předchozí film o nich (JLA vs TT) líbil.

Spacecore

No, máš recht :) mě osobně vždycky trochu štvalo, že v půlce všech JLA animáčích je vždy nějaká alternativní verze jich samotných.. Co se týče Supermana, je to tak, ale má tolik slabin (červené slunce, kryptonity, magie), že si nemyslím, že je až tak neporazitelný a že ho pokaždý dočasně vyřadí pro mě není problém :D Každopádně můj nejmilovnější animák od nich je Justice League: War.. Ten jsem viděl už několikrát a pokaždý mě baví.. Pak mám rád Supermana: Brainiac attacks (a novější verze Unbound je taky super), z Justice League je cool The New Frontier.. ta atmosféra je prostě nepřekonatelná. Public enemies má skvělej spád. Klasicky All-Star Superman je kult. Potom Batman Year One a Return of dark knight.. jakoby asi mě víc baví ty před New-52 animáky :--

myth

Spacecore
Jo, JLA - Válka je taky můj oblíbený. Když odbočím z téhle řady, tak mě hodně bavil i ti B/S veřejní nepřátelé, bylo to pěkně úderné.

Teď jsem dokoukal TT - Jidášova smlouva a z téhle řady bych to hodnotil hned za zmíněnou JLA - Válka. Asi se stávám fanouškem TT, protože oba filmy od nich se mi líbili a tenhle hodně. Teď udělám malý skok a místo Sebevražedného komanda jdu rovnou na Smrt Supermana. Tak jsem zvědaví.

myth

Nejlepší nakonec. Neodolal jsme a ještě si Smrt Supermana pustil. A musím říci, že se mi líbila určitě víc, než Jidášova pomsta. :D Sice to bylo prakticky identické jako starší animák, ale to mi nevadilo.

Spacecore

dobré že? :) Mě žádný DC animák v podstatě nezklamal a pokud je určen pro děti, tak na to ani nekoukám (ty super holky, lego apod.) Jidášova pomsta mě taky bavila hodně ...

myth

Shlédnuto vše až do Smrti Supermana. Musím říci, že se mi líbil i Sebevražedný oddíl, který obvykle nemusím, ale který měl docela nečekanou pointu. A celá pasáž se Steelem Maxumem byla taky naprosto boží. :)

Spacecore

Suicide Squad bylo super právě, normálně je taky až tak nemusím, ale Reverse Flash a zápletka s tou kartou či co to bylo, byla taky skvělá

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář