DC animáky

Založil Spacecore, 25 Leden, 2019, 17:28:18

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Nevíte někdo, kde by se k Justice League vs. Fatal Five daly sehnat titulky?

myth

Na to jsem koukal také, ale díky, alespoň vím, že když jsme nic nenašel, tak opravdu nic není. Já bych to dal i bez titulků, ale přítelkyně chce mít společné prožitky a anglicky neumí ani slovo. :-D

Spacecore

No s titulkama na tyhle animáče je to bída. Ony se často objeví, ale až později a většinou si všimnu na ulož.to už přidané do videa. --th

myth

Tak jsem si pustil JLA vs FF a docela se mi to líbilo. Asi si začnu zase sjíždět další animáky. :-)

Spacecore

vřele rád něco doporučím, je jim fakt mrda a DCčko je má naprosto skvělý.. hodně teď experimentují s Rkovou přístupností, nebojej se adaptovat slavné komiksy, maj dva funkční animated universa.. Jako v animáčích dlouhodobě nakopávaj Marvelu zadek, kterej může bejt rád, že po deseti letech přišel s kvalitním (ještě jsem neviděl) spider-manem, co není vyloženě pro děti..

myth

Měl jsem dříve dost DC nadíváno, kromě seriálů (vzpomínám si, že Supermana a Batmana včetně Beyond jsem sledoval ještě na satelitu na Cartoon Network/TNT. :) ) i filmy, ale poslední dobou to nějak flákám. Teď si to vezmu popořadě a doplním bílá místa. :D

Spacecore

22 Duben, 2019, 19:31:24 #17 Naposled upraveno: 22 Duben, 2019, 19:33:04 od Spacecore
Tak seriály jsou TOP, zrovna je sjíždím asi po čtvrtý celý.. Tam to jede od Batman animated series, pak The New Batman Adventures (navazuje na původní, ale je to víc pro děti), pak je výtečnej Superman animted series - za mě klasika.. pak právě Batman Beyond a pak naprosto must see Justice league a navazující Justice League Unlimited.. To je seriál, kterej spolu se Spider-Manem z 94 řadím k nejlepším sérošům ever. Potom v tomhle vesmíru jsou ještě Satick Shock a Zeta project, ale to jsem neviděl :D

Animovaný filmy jsou až po Flashpoint snad v jednom vesmíru a po Flashpoint se vytvořil The New 52 animovanej vesmír.. S tím, že pár filmů jsou mimo.. A JL vs FF je právě návrat do Timmverse vycházející z těch původních animated series

na wiki je normálně super seznam: Tady

myth

JLA bylo super, tam jsem neviděl snad jen 1 nebo 2 díly. Nejvíce se mi líbil Superman. Tak si říkám, že budu muset kouknout, jak je to s kontinuitou, jestli JLA na něj přímo navazovala a nebo tam mezi nimi něco ještě bylo. Myslím, že poslední díl Supermana co jsme viděl bylo "Legacy" o tom, jak ho Darkseid přeprogramoval na zlého a on to sice potom prolomil, Darkseida porazil, ale na Zemi ho už brali trochu jinak s nedůvěrou.

Spacecore

mezi Supermanem a JLA nebylo vůbec nic a navazuje to na Supermana velmi volně.. Spíš v tom, že když se tam zjeví Darkseid, tak mají společnou minulost, že jo..

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář