DC animáky

Založil Spacecore, 25 Leden, 2019, 17:28:18

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

Jsem velkým fandou DC animáků a chybí mi tady téma na toto téma :) A naposledy zrovna vyšel Reign of Supermen a za mě mnohem lepší než Death of a Superman, kterýmu něco chybělo..Rhaegar

Jo to já taky :) Budu rád když mi je tu bude někdo připomínat. Ta animace je vždycky strašně odfláknutá, ale scénář je super protože, vždycky adaptují ty nejvýznamnější eventy takže to stejně vždy stojí za shlédnutí :)

Spacecore

Je fakt, že si nových releases jde těžce všimnout, osobně kontroluju jednou za čas wiki :D

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_based_on_DC_Comics

myth

Zrovna jsem si říkal, že musím najít seznam animovaných filmů od DC a zkouknout co mi uniklo. Ale vůbec mě nenapadlo se podívat na wiki!!!

Díky!!!  :-))

Wrai

Chytá sa nejaký na tento?


Spacecore

Under the Red Hood byl dobrej animák, myslím, že jsem ho viděl snad 2x :D

Spacecore


Justice League vs. Fatal Five !

Na tohle se ku*evsky těším. Miluju Batman, Superman a Justice League Animated series od Bruce Timma a tohle je po dlouhé době ten samý vesmír, tak jsem zvědavý jak bude držet krok s moderním pojetím. Nemám moc rád jiné neznámé týmy (z paralelních realit, nebo nějaké vytvořené pouze pro potřeby jednotlivého příběhu) ale Fatal Five z 31. století vypadá celkem cool.

Rhaegar

Už jsem viděl a je to celkem fajn :)

Spacecore

Jo? Já to mám stažený, jak budu mít čas, vrhnu se na to. Projel jsem si to tak narychlo zběžně a vypadá to dobře.. Trošku nezvyklá a moderní sestava, ale proč ne

Spacecore

Tak sestava týmu ač nezvyklá (i když opřená o komiks), tak mě velice bavila. Animák byl celkově dost nadupanej a byl to příjemnej návrat do Timmverse a o dost modernější nutno dodat. Příjemný balanc mezi až R-kovou drsností a klasickým dětštějším patosem, každopádně jsem to zkouk s chutí a často mě to překvapilo.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal