hladam ilustratora

Založil momo77, 05 Leden, 2019, 22:50:42

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

momo77

sewas

chcel by som sa spytat ci poznate dakych ilustratorov respr ilustratora/ku ktory by mal zaujem o mensi projekt? Dvoraz by bol na detailnu kresbu, ale jednalo by sa skor o taku pracicku pre mna, nic co by slo do predaja. Na cene a vsetkom sa viem dohodnut uz potom konkretne.. Dik za info  :)

Kocour

Záleží, jak moc to chceš profi - pokud jo, tak klidně kontaktuj kluky tady:
http://profikomiks.cz/

momo77

ahoj dik, len ta stranka mi nejde zobrazit a vypisuje ze je nedostupna. Skusal som to aj cez goole.

Tak je to dlhodoba zakazka, farebne obrazky kde je doraz na vytienovanie a trojrozmernost. Zalezi od ilustratora ak ma dobre referencie bol by som ochotny ist do zalohy a na cene sa samozrejme vieme dohodnut. Uz teraz mam na ten projekt odlozenych 2500eur a je dost pravdepodobne ze to porastie. Mam spravene uz storyboardy, texty postupne prepisujem a vylepsujem takze by som mal aj presne instrukcie na jednotlive ilustracie.

Presnejsie by sa jednalo o komix Alies vs Predator. Nepaci sa mi co porobili vo filmoch a ako tie postavy celkovo prezentuju. Ja som fanusikom prvch filmov ( Predator 1 a 2. Alien 1 a Aliens ) a mam pripraveny pribeh ktory je verny atmosferou tymto originom. Ako vravim nic co by slo do predaja kvoli autorskym pravam ale skor taky free projekt pre komunitu. Ak by nebol pravny problem tak nie je problem zverejnit to free napr na AVPgalaxy yotube a pod.

kemen

tá stránka ide zobraziť úplne v pohode, chybka musí byť niekde u teba...

momo77

tak potom mi to bud blokuje McAfee alebo ESET, len mna na tu stranku nepusti :facepalm:

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář