PF 2019

Založil Nemo54, 22 Prosinec, 2018, 23:01:12

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Nemo54

Rozhodl jsem se že budu žít věčně a umřu jenom, když se mi to nepovede.
Poděkovat - to není práce, to je slušnost!

Rell

22 Prosinec, 2018, 23:09:57 #1 Naposled upraveno: 22 Prosinec, 2018, 23:49:50 od Rell
Tobě taky dobrý rok 2019 a vlastně abych nezapomněl.... všem Kocogelákům.... :--

p.s. opravdu povedené PF hodné Nema.... --poz

sysel

Nemo ten nezklame nikdy.Připojuji se PFku. :oD

Killingjoke

Také přeji krásné Vánoce a šťastný rok 2019!!!  --poz

jose28

Všem čtenářům, překladatelům, editorům, korektorům, archivářům, fixerům, tvůrcům (kurňa, málem jsem zapomněl na moderátory a správce  :facepalm: ), no prostě všem zdejším foristům přeji pohodové prožití Vánočních svátků, pokud možno v kruhu svých blízkých, a spoustu dobrých komiksových zážitků nejen v následujících 14-ti dnech, ale během celého příštího roku.
 :)  J28

Budgie

23 Prosinec, 2018, 09:27:46 #5 Naposled upraveno: 23 Prosinec, 2018, 14:25:43 od Budgie
Kapitáne, i Tobě krásné svátky a pohodovou plavbu v Novém roce a samozřejmě i všem ostatním.  --poz  --poz  --poz

NoPirates

Všem, co mají rádi komiksy a proto jsou tady, přeji krásné vánoce a do Nového roku pohodu a spoustu času na čtení komiksů.

nob321ody

Všem přeji pěkné prožití svátků vánočních a ten další rok, aby byl lepší než ten letošní.
Hodně štěstí, hlavně zdraví a také spokojenosti při čtení našich oblíbených komiksů a knih přeje děda nob
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

jmaky

Připojuji se s přáním pěkných svátků a přeji hodně štěstí, zdraví.

Doufám, že za rok se zde zase všichni setkáme!

Jindra
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Taťka Tuleň

Taky přeju všem krásné pohodové tulení Vánoce :-)
Moje překlady: Lady Spitfire, Wunderwaffen, Arctica, Hercule, 20 000 století pod mořem, Orbital, Merlin, Opuštění, Questor, 9 tygrů, Univerne, Médea, Spynest, Petr Pan, Podivuhodná cesta, Prométheus, Zeměpis Marsu, Golden Cup, Karavana, Planetka, James Bond, Templář, 365 samurajů, Hlubina, Den D, Koba, Blake a Mortimer, Androidi, Valerian a Laureline...

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí