Moja Tvorba

Založil 666sty, 11 Červenec, 2008, 19:19:51

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

666sty

11 Červenec, 2008, 19:19:51 Naposled upraveno: 25 Říjen, 2008, 22:09:14 od 666sty
Captain Slovakia :D

veľmi mi to nejde s photoshopom  :(
keby sa páčilo môžem skúsiť taký malý oneshot na Kapitána Slovensko ;)

Orin

To je opravdu ale ostrý boss
      Nezná se s miss Doublecross?
        Spolu tvořili by správný pár
       SlavoK by jim snad požehnal

:)  :)  :)

SlavoK Výtvory

666sty

666sty

a keď sme tu už rozbehli aj poviedky tak pridávam aj svoju... na pokračovanie podľa hry S.T.A.L.K.E.R. - Tieň Černobyľu (pripomienky alebo nápady pls cez PM ;)):

S.T.A.L.K.E.R. TIEŇ ČERNOBYĽU

V sobotu 26. Apríla 1986 sa stala tá najhoršia havária v histórii. Asi každý poznáte, čo sa stalo v Černobyle. Ani teraz v roku 2008 radiácia, ktorá to tam zamorila, neustupuje. My sme Stalkrovia, zlodeji, pátrači, exhibicionisti, ktorí chodia do Zóny a zbierajú artefakty. Ja som jeden z nich a toto je môj príbeh:

I

Našli ma... našli ma polomŕtveho niekde v ukrajinských poliach blízko Černobyľu. Bol to Strelok a Sidorovič. Neviem prečo ale na mojom osobnom počítači bola uvedená hlavná priorita nájsť a zabiť Streloka, ktorý sa hneď po mojom prevoze do Cordonu záhadne vyparil. Zobudil som sa na tvrdej posteli a zistil som, že som v miestnosti so strašne premočenými stenami. Bola to nejaká pivnica. Vedľa mňa na stolíku som našiel pohár vody a polovicu chleba.  Keď som to vypil a najedol sa, vybral som sa nájsť niekoho živého. Podarilo sa mi to, bol tam postarší muž s prešedivenými vlasmi a postavou mierne pri sebe. ,,Kde to som? Kto si?" opýtal som sa. Muž, doteraz otočený ku mne chrbtom, sa strhol. ,,No pozrime sa, kto sa nám prebudil. Som Sidorovič, obchodník s artefaktmi, zbraňami a podobným podvodným tovarom. Sme v Cordone, oblasti na pokraji Zóny, pri Černobyle." Zrazu som precitol. ,Som pri Zóne, ale prečo?' myšlienky mi lietali hlavou až sa mi z nej parilo. Vtedy som si všimol vytetovaní na mojej paži - S.T.A.L.K.E.R. ,,Č-čo to má znamenať, kde sa mi to tu vzalo?" začal som vyvádzať. Chlap sa na mňa divne pozrel. ,,Dúfal som, že mi to ty vysvetlíš. Našiel som ťa v jednom poli medzi mŕtvolami. V osobnom počítači som ti našiel meno Strelok - nájsť a zabiť! Čo to má znamenať?! Ty si Stalker? To nie je možné, a ak áno tak sa musíš prihlásiť u vodcu Stalkerov-nováčikov Wolfom, inak ťa budú čakať veľké nepríjemnosti!" povedal namrzene Sidorovič. Podal mi dýku, chlieb, jednu konzervu po záruke, zbraň, môj osobný počítač (alebo PDA) a vyviedol ma von zo svojho bunkru. ,,Tam, za tým plotom ťa očakáva Wolf. Už som sa mu o tebe zmienil." Povedal Sidorovič a vošiel naspäť do svojho bunkru. ,,Oh, a aby som nezabudol, na tvojom PDA bolo tvoje meno, Marked One." Prehodil pred odchodom a odišiel. 

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář