Páči sa vám nový vzhľad KoCoGeL fóra?

Založil mankin, 04 Prosinec, 2018, 22:46:21

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Trip

Spýtam sa možno hlúposť, ale bol problém zachovať pôvodný template?
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

Rell

06 Prosinec, 2018, 21:10:19 #11 Last Edit: 06 Prosinec, 2018, 21:20:19 by Rell
Trip:
...to nevím nevím, jelikož autoři SMF zatím vytvořili jen 5 nových stylů šablon pro novou SMF 2.1 beta a starý styl mezi nimi není, musel by se vytvořit vlastně od znova a do toho se asi tady nikdo nepustí... :D

...asi by si se musel obrátit přímo na tvůrce themes (šablon) na :
http://www.simplemachines.org/

dominic.west:
...máš pravdu...myslel jsem si, že se na tmavém pozadí automaticky změní i text, aby byl čitelný...tím pádem, jsou ale všechny posty za 10 let, kde je použita stará šablona pro překlady k ničemu.....
...sakra tohle já, ale měnit nebudu strávil bych u toho dalších pár let.... rofl

kemen

Rell, zdá sa mi, že ti v jednom kuse niečo vadí. Už pri minulom pokuse si bol hlavný nespokojenec, teraz v tom opäť zdatne pokračuješ...
Buďme radi za toto fórum a toho, čo ho prevádzkuje bez toho, aby si pýtal nejaké vstupné. Všetko okolo nás sa raz za čas modernizuje, nie vždy sa všetko podarí na prvý pokus, treba si zvykať, trpezlivo čakať na dolaďovanie a nie neustále pindať.

Rell

Citace od: kemen  06 Prosinec, 2018, 21:16:19Rell, zdá sa mi, že ti v jednom kuse niečo vadí. Už pri minulom pokuse si bol hlavný nespokojenec, teraz v tom opäť zdatne pokračuješ...
Buďme radi za toto fórum a toho, čo ho prevádzkuje bez toho, aby si pýtal nejaké vstupné. Všetko okolo nás sa raz za čas modernizuje, nie vždy sa všetko podarí na prvý pokus, treba si zvykať, trpezlivo čakať na dolaďovanie a nie neustále pindať.

To nebylo tak, že bych si stěžoval na nové funkce fóra, jen jsem už trochu slepý a chtěl jsem pochopit proč se mi to tak špatně čte....
Naopak jsem rád, že se inovovalo, jak píšeš pokrok nezastavíš.... --poz

sackettboy

Citace od: Rell  06 Prosinec, 2018, 21:26:52Naopak jsem rád, že se inovovalo, jak píšeš pokrok nezastavíš.... --poz

ale z tvojich príspevkov smrdí hlavne pindanie ako píše kemen. keď to čítam mám pocit, že počúvam svoju budúcu bývalú svokru  F:/  :facepalm:  rofl

btw. v artbookoch máš už niekoľko dni neurobenú prácu  ;D

Rell

sackettboy:

Vím, že jsem velkej štoura, ale ty jsi zase Herr Kommandant... rofl  rofl  rofl

...ale teď vážně...na ty artbooky brzy juknu, nějak jsem se k tomu ještě nedostal....stále objevuji nové funkce fóra...jsem holt "hračička"... :D

p.s. když, mám ten novej zaslouženej titul....všiml jsem si, že u nových překladů používáš stále starou šablonu....ta, ale není v tmavém vzhledu moc vidět.
Ve full editoru je k dispozici nová, jinak barevná s větším písmem....jde lépe číst.... ;)

sackettboy

pokiaľ nám to kvoli tvojmu štouraniu kocour zase na 2 mesiace zavrie tak si ta osobne najdem... :-D

Citace od: Rell  07 Prosinec, 2018, 12:46:45p.s. když, mám ten novej zaslouženej titul....všiml jsem si, že u nových překladů používáš stále starou šablonu....ta, ale není v tmavém vzhledu moc vidět.
Ve full editoru je k dispozici nová, jinak barevná s větším písmem....jde lépe číst.... ;)

ziadne nove preklady som este nedaval, holky su pokracovanie stareho, takze este som ani nemohol zistit, ze je nejaka nova sablona, holt stare veci urcite prerabat nebudem. den ma len 24 hodin bohuzial

Blueder

Nie, ale zvyknem si.

Ďalšia moja obĺúbená stránka ktorá nevyužíva celú širku širokouhlého monitoru, ale chce, aby bola aj pre PC aj mobil. --neg  --neg  --neg

Rhaegar

Mě se líbí hodně. Ani ten levý panel co se přesunul dolů mi nechybí. Za mě naprostá spokojenost.

Bothrops atrox

Já jsem obecně velice konzervativní člověk, takže nemám změny rád obecně. Ale Kemen to napsal velice trefně:

"Buďme radi za toto fórum a toho, čo ho prevádzkuje bez toho, aby si pýtal nejaké vstupné. Všetko okolo nás sa raz za čas modernizuje, nie vždy sa všetko podarí na prvý pokus, treba si zvykať, trpezlivo čakať na dolaďovanie a nie neustále pindať" --poz

A tak se toho budu držet taky, ale hlasování se zdržím. .-)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí