Páči sa vám nový vzhľad KoCoGeL fóra?

Založil mankin, 04 Prosinec, 2018, 23:46:21

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

mankin

Tož sa vyňadrite, drahé slečny, ženy, aj vy ostatná zberba ;)

sackettboy

hlavne, že to funguje. 2 mesiace prázdna bola preveliká doba ...

Rell

05 Prosinec, 2018, 01:48:38 #2 Naposled upraveno: 05 Prosinec, 2018, 03:34:57 od Rell
Nedá mi to...( ale nebudu to přehánět, jak píše sackettboy, aby nám to tu zase nezavřeli... z velké části se jedná jen o můj subjektivní názor...:D  )

...už se to tuším probíralo v diskuzi u bety 3, že je aktuální design moc světlý a vypaluje oči, text je moc malý...podle Kocoura si máme pořídit lampičku čí ztlumit jas monitoru, v prohlížeči zvětšit písmo,....   rofl

Sice jde v nastavení změnit vzhled na tmavý, to ale také není z pohledu kontrastu žádná výhra...( také zde nějaký text bije do očí, něco není vidět atd.)...
...holt je poznat, že tvůrci v aktuální verzi SMF mají prioritu vzhledu, až na 2-3 koleji...

Zatím tuším existuje oficiálně 5 verzi designu, kvalita zatím tedy nic moc..

viz
https://custom.simplemachines.org/themes/index.php?action=search;version[]=90

Když to shrnu, stále mi vychází že starý vzhled byl alespoň z pohledu čtení o řád výš...
...ale stále doufám, že design se může časem měnit...stále jsme přeci v testovací beta verzi.... :--

p.s. než mě ostatní zase ukamenují , že jsem pruďič, šťoura atd....nechci tímto vůbec hanit nové fórum, má mnoho skvělých nových funkcí, vyřešenou bezpečnost, mobilitu, opraveny staré chyby atd.
Prostě ve funkčnosti a inovaci určitě správný krok vpřed... --poz

jose28

Ano, myslím, že po té odstávce a před Vánocemi jsme všichni rádi, že máme svoji drogu zpátky a obal nikdo moc neřeší... :)  :)  :)
Chybí mi ty odkazy na nové příspěvky, které byly na levé straně a kde bylo hned na první pohled vidět, co kde přibylo, ale když to nejde...
Takže já JSEM SPOKOJEN!

Trip

Citace od: jose28 v 05 Prosinec, 2018, 01:50:26Chybí mi ty odkazy na nové příspěvky, které byly na levé straně a kde bylo hned na první pohled vidět, co kde přibylo..

Toto by sa mi tiež páčilo mať späť, často som sa podľa toho orientoval.
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

vn

Já jsem víceméně spokojený. Jen bude chvíli trvat než to zase trochu obživne.  ;)  ;)  ;)
Jo a ten odkaz s aktualizovanými věcmi je pro změnu nahoře vpravo. "Aktualizovaná témata"

Spacecore

Ty nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy napravo mi taky chybí a vzhled byl lepší, ale co si pamatuju, tak se mi tamten taky nelíbil před deseti lety, když se fórum stěhovalo a zvykl jsem si, takže si zvyknu i na toto.. jinak je super, že je zpět.. líbí se mi vyhledávání

dominic.west

Moje preklady: Luxley Vae Victis! Okko Komančé Dlhý John Silver ... a iné

Rell

Tak už jsem přišel na to proč mi trochu světlá verze fóra vadí na čtení...není to ani kvůli nějakému zmenšení písma či světlejšími pozadí, ale že samotný text zpráv je v odstínu tmavé šedi...
Jen tak pro zkoušku jsem tenhle text hodil do černé barvy a čitelnost je podle mě hned o 50 procent lepší...

Co myslíte? Bylo by to lepší? Nebo se mi to jen zdá?

dominic.west

Ale ja na tmavom pozadí teraz ten čierny text ledva prečitam, preto je tam asi ten odtieň  ::)
Moje preklady: Luxley Vae Victis! Okko Komančé Dlhý John Silver ... a iné

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář