Připravované komiksy v nakladatelstvích

Založil horst, 04 Prosinec, 2018, 12:29:52

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Fefty

No, to je ta odvrácená stránka Modré Crwe - třeba tu Shi bych radši než v Modré Crwi viděl v provedení od Vybírala  :D

Gmork

Tak třeba to v hlasování prohraje a uzme si to pan Vybíral.
Protože zrovna tuhle věc by rád vydal.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Killingjoke

Hlasování Ekho, Okko, Orbital... mimo mě, nezaujala mě ani jedna série. Z MC si vybírám jen to co chci, takže nemám předplatné, už právě kvůli třem zmíněným sériím, které by mi v knihovně jen zabíraly místo a nikdy bych si další díl nepřečetl. Ale krom nich jsem zatím s ostatními vítězi spokojen a volil bych je.  :--  :--  :--

Co se týče Shi, do toho půjdu určitě a rád bych, aby to měl Vybíral ve větším formátu. Pakliže je však pravda, co říká Gmork a patrně Crew to má na rok zamluvené, je jasné, že to nasadí v příštím hlasování a podle mě to s přehledem vyhraje. Takže to vyjde "bohužel" v MC. Ale i tak to koupím  ::)  ::)  ::)

robur

Hlasování je mi už celkem putna. Pokaždé, když jsem dal chtěné sérii hlas, nebyla vybrána. Tak nyní spoléhám na náhodu a doufám, že mě vyšlý titul zaujme. Jinak souhlasím s Kemenem. Crew by mohla upravit strategii a neukončené série postupně vydat bez názorů čtenářů.

Melmoth

náhodou jsem narazil na edičák Arga, asi to už všichni víte, jsou tam docela pěkný kousky, co se týká komiksů (strany okolo 60).
No a jako bonus se mrkněte na stranu 9  ;) Argo zima 2019

sackettboy

tak oni o tebe už dokonca napísali aj knížku?  :D  :oD  :.o  rofl

Melmoth

Citace od: sackettboy v 09 Září, 2019, 12:51:47tak oni o tebe už dokonca napísali aj knížku?  :D  :oD  :.o  rofl

no, ono to vypadá na nějaký remake tohoto: Poutník

xVEGANx

Haha, ja na to pred par dny koukal a taky me hned napadl NAS Melmoth :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí