Připravované komiksy v nakladatelstvích

Založil horst, 04 Prosinec, 2018, 12:29:52

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Fefty

No, to je ta odvrácená stránka Modré Crwe - třeba tu Shi bych radši než v Modré Crwi viděl v provedení od Vybírala  :D

Gmork

Tak třeba to v hlasování prohraje a uzme si to pan Vybíral.
Protože zrovna tuhle věc by rád vydal.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Killingjoke

Hlasování Ekho, Okko, Orbital... mimo mě, nezaujala mě ani jedna série. Z MC si vybírám jen to co chci, takže nemám předplatné, už právě kvůli třem zmíněným sériím, které by mi v knihovně jen zabíraly místo a nikdy bych si další díl nepřečetl. Ale krom nich jsem zatím s ostatními vítězi spokojen a volil bych je.  :--  :--  :--

Co se týče Shi, do toho půjdu určitě a rád bych, aby to měl Vybíral ve větším formátu. Pakliže je však pravda, co říká Gmork a patrně Crew to má na rok zamluvené, je jasné, že to nasadí v příštím hlasování a podle mě to s přehledem vyhraje. Takže to vyjde "bohužel" v MC. Ale i tak to koupím  ::)  ::)  ::)

robur

Hlasování je mi už celkem putna. Pokaždé, když jsem dal chtěné sérii hlas, nebyla vybrána. Tak nyní spoléhám na náhodu a doufám, že mě vyšlý titul zaujme. Jinak souhlasím s Kemenem. Crew by mohla upravit strategii a neukončené série postupně vydat bez názorů čtenářů.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář