Cyberpunk 2077

Založil Kocour, 29 Září, 2018, 13:10:09

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Mne to celkom dosť vadí popravde, keby zverejnili len rok, tak ok...ale takto ťa to odsunutie proste sklame.

A zas si nenahovárajme, že tá hra bude úplne bez bugov, kvôli neskoršiemu termínu, sakra veď hráči sa pri prechádzkach lesom v Zaklínačovi 3 prepadávali mimo mapu...krátko po vydaní dostával také rozsiahle update-ty, že až.

Gump01

Citace od: Kocour v 17 Leden, 2020, 12:07:27Právě že perfect!  --poz  Miluju CD Projekt, že se nesnaží hru dostat na trh pro chechtáky, když není ready. Ale samozřejmě to může být i marketingový plán, kdy někomu došlo, že vydávat hru v dubnu je pitomost a že je mnohem lepší dostat ji na trh před Vánoci :D

Já jsem zase někde četl, že to posunují kvůli vydání nových konzolí.

Wrai

Vždy som tvrdil, že štúdia by mali zverejňovať len rok vydania, drisnú dátum, potom ho nedodržia "lebo chcú hru ešte viac doladiť"(tak kurva načo hovoríš dátum) ... ale toto je už v CD PROJEKTE fraška! Toto je už čistý marketing "idú Vianoce ludia budú viac nakupovať, väčšie zisky, hou, hou, hou". Tá hra je už hotová, už nanajvýš robia len kozmetické úpravy, ale ľudia to vždy zožerú.

https://www.sector.sk/novinka/243265/cyberpunk-2077-bol-odlozeny-na-november.htm

Wrai

CYBERPUNK: EDGERUNNERS
CitaceWe're excited to announce that together with an acclaimed Japan-based animation company, Studio Trigger, and the world's leading streaming entertainment service, Netflix, we're working on a new original anime series set in the same universe as Cyberpunk 2077!

Wrai

28 Červen, 2020, 16:16:20 #14 Naposled upraveno: 28 Červen, 2020, 16:22:18 od Wrai

quetzalogg

Když se koukám na trailery a gameplaye pro tuhle hru... vážně tě, wrai, překvapuje a nasírá, že to nevydali na první slíbený termín? Mě to připadá jako neskutečně mamutí dílo, které rozsahem minimálně dosahuje, ale spíš o dost přesahuje GTA V.  Poprvé ten záměr oznámili v r. 2012, ale opravdu makat se na tom začalo až někdy před čtyřmi lety, pokud vím. Nepřipadá mi to moc dlouho...

Wrai

Citacevážně tě, wrai, překvapuje a nasírá, že to nevydali na první slíbený termín?

Áno...pretože si vážne myslíš, že tá hra bude bezproblémová? Vážne veríš, že tu nejde o marketing a robia to z čírej dobroty pre hráčov? Na tej hre pracujú od vydania Zaklínača 3.

quetzalogg

OK, Zaklínač 3 vyšel v květnu 2015, takže to nejsou čtyři roky, ale pět let, ovšem technologická část vývoje určitě není tak dlouho (až v r. 2018 oznámili rozhodnutí vydat to i na Windows, nejen na konzole).

Absolutně si nemyslím, že ta hra bude bezproblémová, a už vůbec si nemyslím, že to dělají kvůli našim modrým očím, a ne pro peníze. To ale nic nemění na tom, že to bezpochyby je šílenej kus práce a že ani 5 let není tak moc.

Wrai

Dnes to už ide rýchlo...máš divízie, menšie štúdia, ktoré sa trebars zameriavajú na pohyb ľudí, ďalšie na grafiku, ďalšie na rozhranie, ďalšie na zvuky, ďalšie na hrateľnosť atď atď...už to dávno nie je o tom, že jedno štúdio robí úplne všetko od A po Z.

quetzalogg

Jo, GTA V vyvíjel Rockstar North, kde pracuje 650 lidí, ale podílela se na tom celá řada dalších studií, a trvalo to od roku 2008 do 2013 (a další rok a půl než to vyšlo na Windows). Taky si zkus pustit závěrečné titulky - trvají 36 minut:

Cyberpunk vyvíjí 500 Pšonků ve Wroclavi na všechny platformy naráz.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář