Cyberpunk 2077

Založil Kocour, 29 Září, 2018, 13:10:09

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kocour

29 Září, 2018, 13:10:09 Naposled upraveno: 29 Září, 2018, 13:16:32 od Wrai
"ns"


Kdo by ještě nezachytil hru od tvůrců herního Witchera, ve stejném (samozřejmě vylepšeném) enginu, tentokrát sci-fi, respektive Cyberpunk, má nyní možnost. Hra, ze které mám už teď instantní boner:

Trailer epic mega:
https://www.youtube.com/watch?v=8X2kIfS6fb8

Gameplay (a to má hra ještě minimálně rok do vydání!!):
https://www.youtube.com/watch?v=vjF9GgrY9c0

Hra vychází ze stařičkého tištěného RPG Cyberpunk (2020), který v ČR nebyl skoro znát, dokonce ani v dobách slávy Hackerů s Angelinou nebo Matrixu, kdy byl největší hlad po Cyberpunku a tak ho budou pamatovat asi jen čtenáři legendárního českého magazínu Legenda :) Každopádně to je šumák, stejně to vycházelo z knihy, kterou už lautr nikdo neznal ani v té době, důležité je, že nové RPG bude RPG jak prase a že na něm spolupracuje i big Mike tedy Mike Pondsmith, tvůrce původního Cyberpunku a v podstatě všech jeho rozšížení až do dneška (ano, Cyberpunk existuje v obměnách a edicích do dnes) a je důležité vědět, že si to stále udržuje tu drsnou v boji proti megakorporacím anarchystickou slumy prolezlou noir atmosféru cyberpunku osmdesátých let právě díky Big Mikeovi (což je mj. černoch, tedy afroameričan jak poleno, který vyrůstal tuším údajně v Brooklinu nebo jiným ghetu :D a podle dosavadních trailerů si to udrží i hra, tak příznivci Cyberpunku, kterážto je nás málo a věcí pro nás ještě méně, těšme se!

Oficiální pěkně zpracovaný web zde:
https://www.cyberpunk.net/en/

Wrai


kony83


Wrai


Kocour

Samozřejmě půlka peněz padne na sběratelku a půlka na nové železo... Poblíž data vydání je velice pravděpodobné, že na nějakou dobu úplně zmizím ze světa, takže nepropadejte panice :D

Wrai


Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:


Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal