Captain Marvel - film

Založil Wrai, 05 Září, 2018, 20:22:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Živě si vzpomínám na rozhovor s Feigem a jednou zástupkyní Sony, po úspěchu Spidermana Homecoming. Hlavně na to, jak se Feig tvářil, když paní ze Sony začala rozvíjet svoje budoucí plány se "Spiderversem". Do spolupráce šlo Sony jen proto, že potřebovaly nakopnout značku a to se jim povedlo. Takže teď nemají důvod ve spolupráci pokračovat a mohou si jet vlastní cestou.

Jsem zvědaví, jestli budou ve spolupráci pokračovat nebo se udělají pro sebe.

Rhaegar

Tak mě spíše zajímá jak to bude s pokračováním Spider-Man: Into the Spider-Verse. Jako homewcoming nebyl špatný film, ale spiderverse byl svojí animací naprosto unikátní.

myth

Animace mi přišla "normální", ale to je tím, že jsem vyrůstal na klasických animákách, které neměli tak unifikovaný styl, jako je tomu nyní, takže na diverzitu stylů jsem zvyklí a moc ji nesleduji.

Soustředím se spíše na děj a to musím říci, že animovaný Spíďa byl asi vůbec nejlepší film o něm za posledních 10 let. A to přestože to bylo o Milesovi, na kterého mám vyloženě antipatii.

keram

sackettboy

20 Říjen, 2019, 14:45:32 #64 Naposled upraveno: 20 Říjen, 2019, 14:47:18 od sackettboy
Citace od: keram v 20 Říjen, 2019, 10:44:00tak som po Hellboyovi skritizoval aj Captain Marvel

:D pobavilo, v zásade s tebou súhlasím až na ten úvod, že je shazam lepší film so sympatickými postavami. lol shazama som dopozeral len so sebazaprením a mal tie najnesympatickejšie postavy ever.

quetzalogg

Citace od: sackettboy v 20 Říjen, 2019, 14:45:32:D pobavilo, v zásade s tebou súhlasím až na ten úvod, že je shazam lepší film so sympatickými postavami. lol shazama som dopozeral len so sebazaprením a mal tie najnesympatickejšie postavy ever.

Já jsem se Shazamem neměl problém, až na ten konec, kde se hrozně hrálo na rodinnou notu, to mě vždycky otráví.

S Keramem souhlasím v tom, že Brie Larson je herečka na baterky. I Arnold Schwarzenegger má živější mimiku.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář