Captain Marvel - film

Založil Wrai, 05 Září, 2018, 20:22:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

fricky

Zaujímavá teória, možný spoiler, lebo logiku to dáva:

Ukázat / Skrýt sekci  :

(nefunguje dať obrázok do spoileru btw.)

Wrai

Wrai

Wrai

Citace od: fricky v 14 Prosinec, 2018, 19:35:26Zaujímavá teória, možný spoiler, lebo logiku to dáva:

Ukázat / Skrýt sekci  :

(nefunguje dať obrázok do spoileru btw.)

Pravdu mal týpek, ktorý toto vytvoril

Spacecore

přepíšu sem svůj status z FB :D

Mrs. (Captain) Marvel - 3,5/5. Šli jsme na to vyloženě jako na jednohubku před Avengers, takže účel představení nové postavy a po-titulkové scény byl splněn. Jinak mě to moc nebavilo. Filmařsky. Nezabral jsem se do děje, z postav byli zajímaví jen Fury, kočka a trochu hlavní Skrull. Chyběl pořádnej záporák, jako u většiny Marvelovek (za 11 let a přes 20 filmů tu máme jen Thanose - bída). Hlavní představitelka mě herecky nezaujala a spoustu věcí nechápu (co to bylo sakra za kočku? v jaký prdelní galaxii strávila dvacet let bez pomyšlení na návrat domů? 90s prostředí mi až na přímé popkulturní odkazy nepřišlo nikterak využité.. Jo, prostě slabota, ale šlo to v klidu zkouknout v kině a teď už servíruje Endgame, na který se třesu přes rok.

Co se týče srovnání s komiksem, tak neznám všechny verze Kapitána, ani kapitánky, ani Mrs. Marvelové, kterých je přehršel, ale víc by se mi líbila Carol Denversová z obrázku níže, jejíž tahle série byla výborná. Byl to spíš takovej séroš, kde Carol byla single a randila a nevycházelo to, řešila vztahy, když někoho potkala, byl to špion, nebo skrull, do toho nakopávala zadky a celkově to mělo šmrnc. Tenhle film bohužel není sexy a ani neměl být, proto se o to ani nesnažil.

magik

Mne sa prave pacilo, ze tam nebola ziadna romantika a vztahy. Este aj Wonder Woman musela ma chlapa  F:/
Filmova Captain Marvel mi pripomina seriu od Kelly Sue DeConnick, ktora mna osobne bavila viac ako ta stara Ms. Marvel.

Dadejs

Mně to akorát kazila manželka. Vrtala do mě, jestli mi prý není divný, že kdykoliv si Captin Marvel sundá helmu nebo cokoliv, tak má ty vlasy tak dokonale natočený.
Ne, nebylo mi to divný.Naopak mi v tom přišla sakra roztomilá :-)

myth

Citace od: Spacecore v 17 Březen, 2019, 12:04:38... spoustu věcí nechápu (co to bylo sakra za kočku? v jaký prdelní galaxii strávila dvacet let bez pomyšlení na návrat domů? ...

Tohle je obecně problém "propojených vesmírů", kdy obvykle existuje jen obecný plán a ani ten není nijak dlouhodobí. Takže při tvorbě současného se sice trochu ví, co bude v další fázi, ale co potom je už ve hvězdách. Takže vše, co se později vydá velmi snadno může dostat do rozporu s již napsaným. A to hlavně v případech děje chronologicky předcházející.

V Marvel komiksech to máš každou chvíli a jak roste počet filmů bude se to stávat i u nich. Ale taky mě to tu a tam štve.  ;)

Spacecore

Citace od: myth v 18 Březen, 2019, 08:42:53Tohle je obecně problém "propojených vesmírů", kdy obvykle existuje jen obecný plán a ani ten není nijak dlouhodobí. Takže při tvorbě současného se sice trochu ví, co bude v další fázi, ale co potom je už ve hvězdách. Takže vše, co se později vydá velmi snadno může dostat do rozporu s již napsaným. A to hlavně v případech děje chronologicky předcházející.

V Marvel komiksech to máš každou chvíli a jak roste počet filmů bude se to stávat i u nich. Ale taky mě to tu a tam štve.  ;)

jo, ale tohle je spíš o tom, že ona v tom filmu znovu objevila svoje lidství a svou minulost, načež rázem vypadla do jiné galaxie hledat domov partě skrullů, NA DVACET LET, proč jí to tak trvalo? Pokud se to vysvětlí v Endgame, tak to beru.

myth

Přečtu si to hned jak někdy ten film uvidím.  :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí