Captain Marvel - film

Založil Wrai, 05 Září, 2018, 20:22:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Niaz

Ani ta část, kde praští babču do ksichtu? :D

xVEGANx

Ja teda vim o tyhle postave kulovy, ale nejak to na me pusobi jako takova Marvel verze Green Lantern, nevim proc.

myth

Citace od: Niaz v 18 Září, 2018, 21:41:16
Ani ta část, kde praští babču do ksichtu? :D

Mějte mě za xenofoba, ale mlácení Skrullů mě nechává chladným.  ;D

Wrai

Teba to nenavnadilo? Teba, co mas rad kazdu marvelovku? Cim to je?

Rass

Mňa to práveže navnadilo, vyzerá to úplne inak, než všetky marvelovky a úplne inak, než som vôbec čakal. Akurát tá Brie mi zatiaľ tak celkom nepasuje, ale snáď sa to poddá. Zatiaľ mi to dosť pripomína napr. Agentov S.H.I.E.L.D.u, len neviem či to bude dobre alebo zle. Snáď to nebude vyzerať až tak B-čkovo.

myth

Citace od: Wrai v 19 Září, 2018, 19:03:00
Teba to nenavnadilo? Teba, co mas rad kazdu marvelovku? Cim to je?

To já nemám rád každou Marvelovku. Asi mám rád každého Thora...

Možná proto, že na rozdíl od Rasse mi to připomíná zatím takovou standardizovanou Marvelovku poslední doby. Možná kvůli Brie, kterou jsem poprvé zaznamenal v Kongovi a mám z ní rozporuplné pocity. Někdy se mi tam dost líbila a někdy zase ne. Nějak si ji zatím neumím zařadit... Jinak to má stát na Furym, což je zase něco podobného, Samuela mám rád, ale jako Fury mě zase tak moc nebere. A co se týká antagonistů, tak Ronana mám zařazeného jako naprosto ubohého záporáka který umí leda tak řvát, ale jinak není ani zlí a ani děsivý, jen o tom pořád kecá (kdyby aspoň ve filmu nechali taneční číslo ze zkažených záběrů, tak by hned stoupl o level výš) a Skrullové nebyli nijak pořádně ukázáni.

Vůbec mě to nedokázalo navnadit, jako třeba teraser na trojku Thora, kde mě Led Zeppelin tak neskutečně nakopli, že už jsme potom vynechával každou další upoutávku, abych byl do kina pořádně natěšenej.

sackettboy

Citace od: Rass v 19 Září, 2018, 19:16:09
Akurát tá Brie mi zatiaľ tak celkom nepasuje, ale snáď sa to poddá.

no teta May to sice nie je, ale je to sympaticka holka urcite to nebude take strasne  :D.

ale je pekne, ze vdaka tomu, ze sa to odohrava skor, tak tam vratia aj Coulsona  :D

Wrai

fricky

Konečne je fórum späť! :D

K traileru, síce je plný akcie ale stále mi to príde také nemastné neslané, mám pocit, akoby som tento film v inej podobe už videl 1000x ... inak šušká sa, že zajtra má výjsť konečne trailer na Avengers 4 :D to bude už iné kafe

myth

Souhlasím, nenavnazenost stále trvá. Ikdyž kdyby film skončil potitulkovou scénou, ve které se Marvelovka po lusknutí také rozplyne, to by u mě katapultovalo film ned o level výš.  :oD

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí