Venom - film (2018)

Založil Wrai, 31 Červenec, 2018, 19:08:09

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

Tak v prvom rade, Suicide Squad aj Justice League boli do neba volajúce sračky. Howgh.

Wonder Woman bola prvá dobrá DCovka.

Venom bol slabý, na jedno pozretie.

Aquaman je super, už som videl 2x. Aj keď, nemyslím si, že keby mal v kinách lepšieho súpera, tak by zarobil tie strašné peniaze, proste mu to vyšlo, že v zime nič poriadne v kinách nebolo.

myth

Aquaman byl první film DCU, který jsme si opravdu užil. Potom by byl Muž z Oceli, kde mě štvala poslední 1/3 a Wonder Woman, která byla taková normální, byť první půlka se mi líbila docela dost. No potom už to byla sračk* na sračk*.

Ať se na mě Snyder nezlobí, ale svým výkonem mě přesvědčil, že není moc dobrý filmový tvůrce. Možná má skvělou představivost, vizuální zručnost a umí parádně naaranžovat scénu, ale film se mu sype pod rukama. Neumí vyprávět. Jedině, když dostane do ruky naprosto úžasný scénář (jak Strážci), tak mu z toho vyjde dobrý film a jakmile je scénář jen o stupínek míň, než geniální, následuje utrpení. Je to naprostý opak Wana, který dostane do ruky průměrný scénář a udělá z toho pecku!

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal