Venom - film (2018)

Založil Wrai, 31 Červenec, 2018, 19:08:09

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

31 Červenec, 2018, 19:08:09 Naposled upraveno: 31 Červenec, 2018, 19:10:53 od Wrai

trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=OXNElmCLFjw#

Premiéra: 4.10.2018

Hrajú:  Tom Hardy, Michelle Williams, Tom Holland, Jenny Slate, Woody Harrelson, Riz Ahmed, Michelle Lee, Sope Aluko, Reid Scott, Scott Haze, Mac Brandt, Jane McNeill, Wayne Pére, Sam Medina, Martin Bats Bradford, DJames Jones, Ellen Gerstein, Ed Moy, James J. Fuertes

Popis: Kto nevie o čo ide, nemá na tomto fóre čo robiť  ;D

Wrai

Rass

Aj vy máte po tomto trailery pocit, že ste zase raz videli všetko podstatné a najlepšie z celého filmu?

myth

Mám jednoznačně pocit, že na to nepůjdu, protože nevím, proč bych na to měl jít.

Jestli jsem po prvním traileru cítil jen naprostý nezájem spojený s pocitem strašné nudy, tak tady se k tomu přidalo ještě více to, že mi Venom jako postava přijde strašně ubohá z hlediska vizuálu. Chápu, že určitě chtěli udělat super triky, ale podle mě to strašně přeplácali... kdyby ho udělali víc jako Spidermana, jen většího, nabušenějšího a s tlamou, tak by mě možná zajímal víc, ale takhle ta jeho "chapadla" a "přelévání se" mi přijde strašně pitomé, vždy si vzpomenu na podobně strašné "chapadlovce" v Muž z Oceli, Green Lanter a Chobotnice a další. Když nevíš co, vraž tam chapadla, ať se to hodně svíjí a tak...  :D

myth

Shlédnuto. Musím říci, že se mi to docela líbilo, ale asi za to mohlo to, že jsem čekal, že to bude sračk* a nakonec se ukázalo, že ne. Hardy je dobrý herec a celý film dost drží.

Spacecore

Nás doma ten film teda dost nebavil. Mě teda určitě ne. Hardy je cool, ale jinak F:/

Rass

Mňa Venom tiež nechytil, nemastné neslané, taká torta psíka a mačičky.

myth

JJ nechápu, že to v kinech vydělalo, ale asi Venom a Hardy táhne...

Spacecore

Obecně nechápu, že vše od Marvela je okamžitě vychvalováno do nebes a od DC zatracováno.. Jako Venoma kritici i fandové přijali, oproti třeba Suicide Squad nebo Justice League, který ale kvalitativně byli o mnoho lepší imho (kdo si to nemyslí, musí uznat že rozhodně ale nebyli horší).

sackettboy

ale blbost, ludia proste reaguju na to co vidia.
ani SS ani Justice League si nemám tendenciu znovu pozrieť lebo to bola nezáživná nuda, kdežto marvelovky si kľudne pozriem znovu a stále to pobaví, takže to zatracovanie z mojho pohladu ma zmysel  rofl
jedine co sa zatial od DC dalo pozriet bola WW (Aquamana som ešte nevidel)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář