Lovci nebes

Založil Jergon, 15 Červen, 2018, 23:35:25

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

kemen

Ak je to tak, tak to veľa vysvetľuje ;)
Posuniem v poradovníku čítania do popredia a dám potom koment ;)

xVEGANx

Citace od: kemen  19 Červen, 2018, 07:48:40
Prečo je to nahodené tu a nie v prekladoch?

Pockej, to nebyl sarkasmus?

sackettboy

sheldone ne nebyl  :D kemen si to predtým nepozrel

Jergon

19 Červen, 2018, 14:17:18 #14 Last Edit: 19 Červen, 2018, 14:19:08 by Jergon
     Jj, celou dobu trnu, kdo první to tady nepobere a začne se rozčilovat, co to ve Francii vydávají za načmárané sračky - holt každá legrace něco stojí... :( :)
     Každopádně jsem si řekl, že další sem budu dávat zase po stránkách s tím, že až bude hotový, odmáznu to a přidám cbr. Stejně to na ten deviantart nakonec cpu, bo fleškám jako jediné záloze už nevěřím a pár lidí to tam sleduje, takže není důvod s tím otálet nevímkolik měsíců.
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

zdenda

Jergon

12 Srpen, 2018, 23:29:30 #16 Last Edit: 13 Leden, 2019, 00:52:27 by Jergon
    Tak, už pracuju na novém albu od dua Chambord-Dijon a protože je to můj bezkonkurenčně nejtěžší překlad a bude zas trvat déle než rok :D, dám ho sem zase po stránkách, jak bude přibývat. Až bude hotovo, tak to tady odmáznu a nechám tohle okno zase na případné další...

LOVCI NEBES: MARLEÁNSKÝ  PŘEDĚL

Trismegistos

13 Srpen, 2018, 12:51:22 #17 Last Edit: 13 Srpen, 2018, 16:47:47 by Trismegistos
Moc děkuji. Tenhle svět jsem si nějak zamiloval.  :oD

Bothrops atrox

:-)) :-)) :-)) :-)) --poz --poz --poz

Moc se těším na pokračování.
(Možná kdybys zařadil nějakou mapku toho světa s nějakými medailonky pro onen stát charakteristických zjevů, tak bych byl moc spokojený... :)  )

Jergon

No, minimálně o mapkách jsem zezačátku uvažoval, ale říkal jsem si, že pak bych to asi vážně dodělal až v důchodu :D a pro děj zpravidla geografie není zas tak důležitá. Třeba to časem dodělám...

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí