Hearts of Iron IV

Založil Malkivian, 21 Květen, 2018, 15:19:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Malkivian

Čistě podle grafiky si sice hry obvykle taky nevybírám, ale zrovna u tohohle typu mi to přijde podstatný. Nikdy mě totiž nebavilo hrát excelový tabulky rofl

Každopádně docela fajn ukazatelem, že je něco dobře, je pro mě fakt, že se zase po letech těším jak malej až se dostanu z práce domů a zapnu HoI :D
Aktuálně připravuju:
The Magic Order #2 - Překlad/Edit - 100 % / 0 %
Elsewhere #8 - Překlad/Edit - 100 % / 30 %
Brothers Dracul #4 - Překlad/Edit - 100 % / 10 %

myth

Citace od: Malkivian v 22 Květen, 2018, 15:42:01
Čistě podle grafiky si sice hry obvykle taky nevybírám, ale zrovna u tohohle typu mi to přijde podstatný. Nikdy mě totiž nebavilo hrát excelový tabulky rofl

Ale zase když je to moc dobrá tabulka...  :--

Malkivian

Tak včera večer se mi konečně (na čtvrtý pokus) podařilo odmítnout mnichovský diktát, aniž by to pro mě znamenalo okamžitou anihilaci :oD
Naopak se mi Němce dařilo víc jak rok držet na hranicích, aniž by dosáhli nějakého výrazného výsledku. Fakt, že jsem po cca 3/4 roce neztratil jediného vojáka asi mluví za vše rofl
Pravda, pak se to trochu rozbilo, ale frontu zatím držím. Hodně totiž pomohlo, že se Italové ještě před 40. rokem přidali ke Spojencům a Francie si východní hranici posunula až někam k Aši :D
Na druhou stranu, Makaróni si teď bůh ví proč nárokují české země a Stalin se začíná nadechovat ke svému výpadu, takže ještě bude dost veselo F:/
Aktuálně připravuju:

strougy

Kurnik, když to čtu, tak jsem dostal chuť si nějakou hru od Paradoxu zase zahrát. U Europa Universalis II jsem kdysi strávil spoustu hodin, mé české království si tehdy podmanilo území od Řecka zhruba po Španělsko, hezký pohled. A ten pocit, kdy jsem hned na začátku zatnul tipec husitskému povstání a Žižka se stal hlavním vojevůdcem lyšky ryšavé, byl taky fajn :--

Jen kde na to vzít čas...
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

myth

To mě se v HoI 2 povedlo založit další R-U tentokráte jako ČSR (tedy ČSR + Rakousko + Maďarsko) a nakonec i z pomocí Spojenců dobýt Německo a ustanovit ho jako svůj loutkový stát. :-) Docela mi tehdy dost pomohli Poláci, kdy je Němci cupovali na kusy a já mohl zaútočit do jejich týlu. A taky, že po odmítnutí Mnichova na mě Němci hned nezaútočili, ale počkali si až na Polsko. A samozřejmě, že jsem v roce 1936 hned na začátku obsadil právě ty dvě země. :-)

Malkivian

Je pravda, že nad zabráním Rakouska a potenciálně i Maďarska už jsem taky přemýšlel. Budu to muset zkusit. Ale úplně se to teda neslučuje s touhou být poslední baštou demokracie v Evropě rofl
Aktuálně připravuju:

myth

Maďaři nejsou demokracie a tvůj zábor jim ji tam naopak přinese a co se týká Rakušanů, tak tam tu demokracii zachráníš před pozdějším anšlusem ze strany Němců. Ergo budeš poslední baštou demokracie ve střední Evropě a hlavně ji ještě rozšíříš a upevníš! Vše je třeba dostatečně dobře odůvodnit.  ;)

Malkivian

Pravda, ale tohle začíná být dost nebezpečná argumentace :D Hitler koneckonců taky jen zajišťoval právo a pořádek v Sudetech, že jo rofl
Aktuálně připravuju:

myth

To ano, ale ne demokracii. :-) Právo a pořádek ještě nemusí toto znamenat spíše naopak, demokracie obvykle znamená chaos. :-) Ale jak nás učí fyzika, chaos je stabilní, zatímco řád ne, tudíž šiř demokracii, šíříš stabilitu :-D Ale hlavně vyhraješ hru!!!  :oD

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář