Hearts of Iron IV

Založil Malkivian, 21 Květen, 2018, 15:19:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Malkivian

Tak po roce nesmělýho okukování jsem konečně sebral odvahu, využil slevových akcí na Paradox Plaza a vyznal svoje city poslednímu dílu válečné strategie Hearts of Iron :D

Radost i nadšení jsou na all-time high úrovni a to i přesto, že jsem totální patlal, kterýho zatím Němci pokaždé při první příležitosti přejeli F:/

Logicky mě proto napadlo, poptat se v komunitě nerdů, geeků a vůbec vyděděnců, jestli tu náhodou taky není nějaký HoI-pozitivní jedinec? ;)
Aktuálně připravuju:
The Magic Order #2 - Překlad/Edit - 100 % / 0 %
Elsewhere #8 - Překlad/Edit - 100 % / 30 %
Brothers Dracul #4 - Překlad/Edit - 100 % / 10 %

myth

Já jo, ke 2 jsem se dostal v roce 2015 a od té doby ji pařím o 106 :-D

Malkivian

Ke dvojce? Jakože téhle dvojce? :)

Ta už je lehce outdated, ne? I když proti gustu... :D
Aktuálně připravuju:

myth

Jo to je ona. :-)

Píšeš si s člověkem, který za jednu z nejlepších strategií z WW2 považuje Panzer Generala I. :-D HoI II mě navíc baví proto, že si ji umím editovat a tak si ji postupně upravuji tak, aby mě to bavilo ještě více. ;-) Navíc je tam takových možností, jak to hrát a za koho, že projít všechny alternativy je na opravdu dlouhou dobu. Teď vymýšlím, jak to udělalt, abych za Němce uzavřel spojenectví s Anglií a Francií nebo alespoň z USA a společně zaútočili na bolševiky. ;-)

Jaká je IV oproti II? Hodně jiná?

Malkivian

No, řekl bych, že rozdíl je jasně patrný na první pohled :D

Ale jestli jsi tím myslel po hratelnostní stránce, tak to ti nepovím. Od Paradoxu jsem doposud ujížděl jen na Warlock: Master of the Arcane a hlavně Crusader Kings II. HoI IV je tudíž moji první zkušeností se sérií, ale děsně si to užívám. Těch možností je i tady nepřeberně. Dvojnásob se všema rozšířeníma, kterýma vývojáři fandy zásobují. Já se teď zrovna, asi jako každej, snažím udržet v naší malé republice demokracii a současně nepodlehnout Ose rofl

Jinak si ale hru jako takovou rozšiřují i sami fanoušci, díky nimž vznikl kupříkladu mód The Great War, který ti, jak název napovídá, dovolí hrát kontinuálně už od roku cca 1910 až do konce druhé světové. Takže jestli jsi někdy třeba snil o tom, že R-U monarchie přežije první světovou... :D
Aktuálně připravuju:

sackettboy

kluci miesto hrania by ste radšej mohli niečo preložiť :-D  rofl

Malkivian

Nepřijde mi, že bych to na překladatelském kolbišti flákal :P Navíc... nejen komiksy živ je člověk, že jo rofl
Aktuálně připravuju:

myth

Citace od: sackettboy v 22 Květen, 2018, 12:01:16
kluci miesto hrania by ste radšej mohli niečo preložiť :-D  rofl

Já vám a strašně se za to stydím, že tam mám rozdělané a nedokončené!  :-[

Ale slibuji, že jen co dopařím HoI 2, Panzer General 1, Great naval Nattle 3, Total War Empire, Steel Panthers MBT a hlavně se dověnuji rodině, tak se na to vrhnu!!! :-))

Citace od: Malkivian v 22 Květen, 2018, 11:10:24
No, řekl bych, že rozdíl je jasně patrný na první pohled :D

Ale jestli jsi tím myslel po hratelnostní stránce, tak to ti nepovím. Od Paradoxu jsem doposud ujížděl jen na Warlock: Master of the Arcane a hlavně Crusader Kings II. HoI IV je tudíž moji první zkušeností se sérií, ale děsně si to užívám. Těch možností je i tady nepřeberně. Dvojnásob se všema rozšířeníma, kterýma vývojáři fandy zásobují. Já se teď zrovna, asi jako každej, snažím udržet v naší malé republice demokracii a současně nepodlehnout Ose rofl

Jinak si ale hru jako takovou rozšiřují i sami fanoušci, díky nimž vznikl kupříkladu mód The Great War, který ti, jak název napovídá, dovolí hrát kontinuálně už od roku cca 1910 až do konce druhé světové. Takže jestli jsi někdy třeba snil o tom, že R-U monarchie přežije první světovou... :D

To jo, ale grafiku mám obvykle až na poslendím místě a spíše mám raději onu hratelnost. Oki, tak si ji zkusím sehnat a zahrát. :-)

sackettboy

je pekne vidieť, že rodinu dávaš až na posledné miesto  :D rofl F:/

myth

Citace od: sackettboy v 22 Květen, 2018, 13:03:22
je pekne vidieť, že rodinu dávaš až na posledné miesto  :D rofl F:/

--poz

A to jsme si na ní vzpomenul jen proto, že jsem telefonoval se ženou :-D Ale jak se říká, last but not least.  :D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář