PragueCon 2018

Založil Malkivian, 08 Květen, 2018, 16:13:50

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Malkivian

08 Květen, 2018, 16:13:50 Last Edit: 11 Květen, 2018, 12:32:40 by Malkivian
Na to, kolik času trávím na internetu, ke mně některé informace putují až obdivuhodně pomalu F:/ Teprve teď jsem se dozvěděl, že se na letošní září chystá nějakej PragueCon, a tak mě zajímalo, jestli se někdo z vás chystá navštívit tyhle třídenní nerdovský orgie?

A myslíte, že to v naší malé kotlině má vůbec šanci uspět? Někde jsem sice četl, že autoři očekávají až 70 tisícovou návštěvu a mají prý nasmlouvanou účast hvězd (Natalie Dormer ze Hry o trůny, Dave Bautista ze Strážců Galaxie a další), ale osobně o tom mám jisté pochybnosti.

Byl bych za to samozřejmě moc rád, ale přijde mi, že jsme na to moc málo geekovksej národ. Takže pokud to nezachrání zahraničí, asi se toho znovu, minimálně v tomhle měřítku, jen tak nedočkáme. Jinými slovy... další důvod pro návštěvu? :)

Datum: Pátek 28. 09. - Neděle 30. 09. 2018
Místo: Výstaviště Praha
Vstupné:
Dospělý - jednodenní: 490,00 Kč
Dospělý - třídenní: 890,00 Kč
Víc info: https://www.praguecon.eu/cs/
Aktuálně připravuju:
The Magic Order #2 - Překlad/Edit - 100 % / 0 %
Elsewhere #8 - Překlad/Edit - 100 % / 30 %
Brothers Dracul #4 - Překlad/Edit - 100 % / 10 %

strougy

Já návštěvu v plánu mám, i když zatím je to pro mě příliš vzdálená budoucnost. Ale předpokládám, že Niaz na to určitě vymyslí nějakou společnou akci, že. :--
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Niaz

Nevím, proč by to neuspělo. "Geek kultura" je podle mě dneska mainstream a na první ročník budou všichni zvědavý. Až ten další uvidíme, jak se to chytlo. :)

Já určitě plánuju jít, a určitě naplánuju kocogelský spich. Možná se nás sejde vác jak tři a povede se nám unýst Natalii Dormer, bude sranda. :--

Dovolil jsem si k prvnímu příspěvku připsat nějaký info.

Holmwood

Citace od: Malkivian  08 Květen, 2018, 16:13:50
mají prý nasmlouvanou účast hvězd (Natalie Dormer ze Hry o trůny, Dave Bautista ze Strážců Galaxie a další), ale osobně o tom mám jisté pochybnosti.

to sú teda Strašne moc veľké hviezdy keď som o nich doteraz nepočul  rofl rofl

xVEGANx

Citace od: Holmwood  08 Květen, 2018, 18:31:49
to sú teda Strašne moc veľké hviezdy keď som o nich doteraz nepočul  rofl rofl

Bautista=Drax, nic ???
To si bez kleknout do kouta na hrach 8-)

xVEGANx

CitacePřijď nahlédnout pod podkličku největších filmových a seriálových produkcí současnosti a potkej hvězdy, které mají na svědomí hity jako jsou Strážci galaxie, Hra o trůny, Soumrak templářů nebo Vikingové.

Nevim, jestli Soumrak templaru je zrovna hit rofl

Malkivian

Citace od: xVEGANx  08 Květen, 2018, 18:37:46
Nevim, jestli Soumrak templaru je zrovna hit rofl

Jo no. Když to svýho času oznámili, strašně jsem se na to těšil. Pak jsem viděl první tuším tři epizody, a nadšení mě velice rychle přešlo. Strašná škoda takovýho prznění. Přitom kolem Templářů je takovýho materiálu, kterýmu by to v televizi i na stříbrným plátně tak slušelo ::)
Aktuálně připravuju:

xVEGANx

Ja nedal uz ani druhej dil, hrozna kravina a jak pises, promrhanej potencial :(

Holmwood

Citace od: xVEGANx  08 Květen, 2018, 18:34:21
Bautista=Drax, nic ???
To si bez kleknout do kouta na hrach 8-)

idem si asi pre ten hrach do mrazáku  :-[ :)

Malkivian

Lol, úplně jsem přehlédnul fakt, že se tam objeví taky Jim Lee :oD Toho už tu snad někdo bude znát rofl
Aktuálně připravuju:

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí