Nintendo Switch a všetko okolo neho

Založil fricky, 16 Duben, 2018, 14:57:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Majkys

Konzolí mi prošla rukama celá řada. Nintendo mám celkem rád, ale asi spíš z nostalgie kvůli SNES, Gamecube a GB advance. Od té doby mi přijde, že na každou jejich novou konzoli je jen několik opravdu dobrých titulů a přes 90%je neustálá recyklace téhož a jsou to často spíš takové hříčky  (a to mám doma bohatou knihovnu her na NDS a Wii).  Switch mě lákal zejména kvůli Zeldě BotW a kvůli Mario Karts 8. Mario plošinovky mě nikdy moc nebraly, ale musím uznat že Odyssey vypadá fakt dobře. A pak ještě možnost zahrát si Skyrim na cestách. Jenže... na Skyrimu jsem svého času nahrál 300+ hodin takže už bych se k němu nevracel, Odyssey si asi budu muset odpustit, ale Zelda BotW a Mario kart 8 Deluxe vyšly i na Wii U. A jakožto emulátorový nadšenec jsem nemohl minout emulator CEMU na kterém lze obě hry spustit ve vynikající kvalitě na PC (a i ve vyšším rozlišení než dokáže Switch) + výborně fungující  i když s občasnými chybkami v texturách Xenoblade Chronicles X, což je podle mě graficky i hratelně nejlepší díl z této serie. K samotným hrám - Zelda BotW je první Zelda která se mi opravdu líbila (no dobrá, trošku ještě Windwaker na GC), protože se starými Zeldami nemá v podstatě nic moc společného a pocitově mi připomínal spíš Skyrim než klasickou Zeldu - neskutečně rozlehlý otevřený svět, příjemná grafika, spousty možností a vychytávek, prostě paráda a must have titul pokud máte Switch (a pochopil bych, kdyby to pro někoho byl jediný důvod proč si Switch pořídit). A naprosto souhlasím že Mario Kart 8 jsou jedny z nejzábavněších arcade závodů, které lze v partě zahrát. Na půjčeném Switchi jsem hrál ještě Splatoon, to mě moc nenadchlo, ale to je také spíš o partě a spoluhráčích, dovedu si představit že ve správné společnosti je to úžasná zábava. Pak se mi líbilo Mario+Rabbids Kingdom Battle, bohužel na to jsem už neměl moc času, abych se s tím seznámil blíž.
  Suma sumárum je pro mně stále nepřekonaným, i když oficiálně mrtvým, handheldem PS vita - s cenou za kterou se dá zachovalý kousek sehnat (cca 2500-3500 kč), s knihovnou solidních her, které lze na PS storu v různých akcích získat za velice přívětivé ceny (např. můj poslední úlovek Child of light komplet edit. o velikonocích za 131 kč) nemá konkurenci. Pokud by cena Switche klesla tak na polovinu  :D šel bych do něj. Nicméně cenová politika Nintenda není příliš vstřícná a ceny konzolí i her se drží dlouho poměrně vysoko, tak tomu nedávám moc šancí.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Hulík

Já koupil Switch jen kvuli Zelde mam na uz pres 120 hodin a jeste nemam dohranou.Je toho tam tolik,Maria uz jsem dohral,ale porad je tam co delat.Jeste jsme koupil nekolik mensich her digitalne a chystam se na Mario Rabids a Kart.Mam i PS4 Pro s PSVR  a Xbox X(Scorpio).Takze muzu srovnavat a musim rict ze hry od Nintenda jsou uplne jine nez dela konkurence.Je v nich videt takova hravost proste.Suma sumarum penze za Switch nelituju,ani kdybych na nem mel jen Zeldu,to je pro me jedna z nejlepsich her co jsme kdy hral.A ze jsem jich hral opravdu hodne od zacatku na Atari 800XL:-).A to nejlepsi ze muzu hrat v praci ani nezminuji :).

fricky

17 Duben, 2018, 11:21:03 #12 Naposled upraveno: 17 Duben, 2018, 11:25:51 od fricky
Mario + Rabbids je vraj veľmi príjemným prekvapením ... priznám sa, že hra ma vôbec nezaujala, ale ako čítam na nete všetky dojmy, tak si to zrejme vezmem. Ale až po Zelde a Oddysey, nechcem sa dostať do stavu, kedy mám kopu hier a neviem čo hrať skôr :D

Inak, včera som využil zľavu a kúpil Xeodrifter. Veľmi kvalitná pixel-art metroidvania, rozhodne sa za tú cenu oplatí.

Trip

Ani som nevedel, že takáto konzola existuje a tu ju má kopec ľudí.
Ak ale objavím nejaký download na Xeodrifter pre PC, tak si to určite zahrám!
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

Majkys

Citace od: Trip v 17 Duben, 2018, 12:25:02
Ak ale objavím nejaký download na Xeodrifter pre PC, tak si to určite zahrám!

třeba tenhle?  ;)    http://store.steampowered.com/app/319140/Xeodrifter/
Ale 10 éček je docela dost, chce to počkat na nějakou akci

Jinak na Switch pro příznivce pixelartových arkád je dobrá The Mummy Demastered (i ta je na PC, ale za dvojnásobnou cenu než Xeodrifter)
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Hulík

Tu Mumii mam na Xbox,ale asi po 2 levelech me prestala bavit...

Malkivian

Tohle mi vždycky přijde strašně vtipný rofl Jak si někdo koupí novou konzoli za x tisíc a pak jako argument, proč si ji pořídit uvádí x let starý hry a předělávky her, který vyšly na starou generaci konzolí rofl
Aktuálně připravuju:
The Magic Order #2 - Překlad/Edit - 100 % / 0 %
Elsewhere #8 - Překlad/Edit - 100 % / 30 %
Brothers Dracul #4 - Překlad/Edit - 100 % / 10 %

fricky

Tak ja som napr. Xeodrifter doteraz nepoznal ... :) a dosť ma naštvalo, keď som zistil, že to vyšlo dokonca aj na 3DS, keďže to mám hacknute a tým pádom všetky hry zdarma  ::) :D

Trip

Citace od: Majkys v 17 Duben, 2018, 20:26:03
třeba tenhle?  ;)    http://store.steampowered.com/app/319140/Xeodrifter/
Ale 10 éček je docela dost, chce to počkat na nějakou akci

Nie, myslel som stiahnuť zadarmo :D
Už to aj mám a už sa aj hrám!

A už asi aj viem, čo si zahrám potom: (ale zase zdarma)
http://store.steampowered.com/app/247370/Mutant_Mudds_Deluxe/
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář