MICKEY a Stratený oceán

Založil dominic.west, 08 Leden, 2018, 23:01:53

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

dominic.west

08 Leden, 2018, 23:01:53 Last Edit: 09 Leden, 2018, 08:45:23 by vn
Ilustrátor série Le voyage Extraordinaire Silvio Camboni sa vo vydavateľstve Glénat, ktoré teraz vydáva komiksy od Disney pustil do novej série.

Po rokoch konfliktov napokon vo svete zavládol mier. Mickey, Minnie a Goofy pracujú ako hľadači pokladov. Ich poslaním je skúmať staré vraky potopené počas vojny s cieľom vyhľadať vzácne technologické zdroje. Jedného dňa naši traja hrdinovia zareagujú na ponuku vyzdvihnúť z hlbín oceánu zvláštnu kocku netušiac o ozajstnom motíve svojho nového zamestnávateľa ani o moci tohto na prvý pohľad neškodného artefaktu.

Moje preklady: Luxley Vae Victis! Okko Komančé Dlhý John Silver ... a iné

strougy

Hmm, předpokládám, že tohle nikdo nepřeloží, co? A já bych si to přitom velice rád přečetl :(
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

vn

Uděláš si k tomu sám korekturu? Jestli jo, tak to pro tebe udělám.  :D :D :D

sackettboy

09 Leden, 2018, 09:53:32 #3 Last Edit: 09 Leden, 2018, 10:44:50 by sackettboy
vyzerá to parádne, sám som uvažoval pred vianocami o nejakej disneyovke, z us vydaní, no nakoniec som to vzdal pre nedostatok času a tí myšiaci a káčeri sú celkom ukecaní  :D

vn

Já jsem si to na stránkách bdgestu prohlížel minulý týden, vyskakovalo mi to tam jako novinka.
Kresba se mi líbí, tak snad to zvládnu.  ;)

sackettboy

budem ti vďačný neter i dcérku to určite poteší  ;)

vn

Michiv

Tak jestli tohle někdo přeloží, tak to udělá radost nejenom dcérkám, ale asi každému z tohoto fóra..
MICHIV
:D --poz --poz

sackettboy

Citace od: vn  09 Leden, 2018, 10:57:21
Ony čtou česky?

slovenské deti nemajú taky problém s češtinou ako tie české so slovenčinou  ;)  hlavne keď je na youtube kopec český dabovaných rozprávok, a svojej to precitam ta este citat nevie

xVEGANx

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí